Ex-Anderlechtspeler gaat aan de slag in Premier League

door
Ex-Anderlechtspeler gaat aan de slag in Premier League

KAS Eupen is zoals veel Belgische profclubs in eigen land gebleven voor de traditionele winterstage. De Panda's bereiden zich volop voor op de eerste opdracht van het jaar: een thuisduel tegen Cercle Brugge. Daar willen ze meteen drie punten pakken om 2022 goed in te zetten.


Dat zullen ze nu wel moeten doen zonder middenvelder Edo Kayembe. Die verkast namelijk naar Engeland. Hij gaat zijn geluk beproeven bij Watford FC, de zeventiende in de Premier League. Dat maakt de club bekend op haar website. De Congolese international tekent er een contract voor vier en een half jaar. "Welkom bij de Hornets, Edo", klinkt het op de website van Watford.

Kayembe speelde sinds september 2020 voor Eupen. Het haalde hem toen weg bij RSC Anderlecht, waar hij nooit helemaal door kon breken. In de Oostkantons draaide het wel voor de middenvelder. Hij werd er een zo goed als vaste kracht en speelde in totaal 45 duels. Nu gaat hij bij Watford FC dus andere lucht opsnuiven. Hij komt er met Claudio Ranieri een grote trainersnaam tegen. Ook Emmanuel Dennis (ex-Club Brugge) doet natuurlijk een belletje rinkelen.

DANKBARE HENKEL

Algemeen directeur van Eupen Christoph Henkel bedankt Kayembe voor het geleverde werk. "Met Edo Kayembe verliezen we een heel getalenteerde speler (...) Wij danken Edo voor zijn inzet en wensen hem het allerbeste in de Premier League", vertelt hij op de clubwebsite. Coach Stefan Krämer moet het voor het vervolg van de competitie dus zonder Kayembe stellen. Het grote doel daarin is de redding. Met 25 punten heeft Eupen momenteel een bonus van zes eenheden op RFC Seraing, de voorlaatste in de stand.

LEES OOK: 'Nu ook in Engeland schandaal rond Mogi Bayat'

Kan hij dat niveau aan?

Meest recent

Makelaar onthult: Lukaku liep absolute droomtransfer mis

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

3
3
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

33
33
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

18
18
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

60
60
El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

KRC Genk kreeg voor de interlandbreak enkele fikse tikken te verwerken. Het leed in de Europa League ...

33
33
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

158
158
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

262
262
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

174
174
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

81
81
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

228
228
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

116
116
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

117
117
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

153
153
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

83
83
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

304
304
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

148
148
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

102
102
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

76
76
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

134
134
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

104
104
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

125
125
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

194
194
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

770
770
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

104
104

Meer sportnieuws