'Bijzondere transfer Coutinho in afrondende fase'

158
'Bijzondere transfer Coutinho in afrondende fase'

FC Barcelona wil zich deze winter nog verder versterken, maar zal dan eerst zelf spelers moeten verkopen om de salarisuitgaven af te bouwen. Eén van de namen die nadrukkelijk wordt gelinkt aan een vertrek, is Philippe Coutinho. Volgens Mundo Deportivo zit zijn transfer zelfs in de afrondende fase.


De Braziliaanse spelmaker werd in de winter van 2018 voor meer dan 100 miljoen euro overgenomen van Liverpool FC. Maar hij kon de hoge verwachtingen nooit echt inlossen. Ook een huurbeurt aan Bayern München kon zijn situatie niet keren. Gezien zijn royale salaris was Coutinho tot dusver niet echt geneigd om mee te werken aan een transfer. De 29-jarige zou inmiddels echter tot inkeer zijn gekomen.

De 29-jarige wil eind dit kalenderjaar namelijk naar het WK met Brazilië en beseft dat hij daarvoor wekelijks minuten zal moeten maken. En daarom zou hij nu op punt staan om terug te keren naar de Premier League. Zo meldt Mundo Deportivo dat een akkoord met Aston Villa in de maak is. Het zou gaan om een huurbeurt. Enkel de (al dan niet verplichte) aankoopoptie zou voor wat onenigheid zorgen. Maar Barça heeft er naar verluidt vertrouwen in dat de deal eerstdaags beklonken kan worden.

HERENIGING MET STEVIE G
Coutinho zelf leek nochtans niet te staan popelen voor een stapje terug. Maar naast een eventuele WK-deelname, speelde nog een andere factor een rol in zijn ommekeer: Steven Gerrard. De Braziliaan deelde destijds bij Liverpool een tijdje de kleedkamer met de voormalige middenvelder. Sinds dit najaar is de Engelsman echter aan de slag als hoofdtrainer van Aston Villa. Coutinho zou dan ook graag opnieuw samenwerken met zijn voormalige ploegmaat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

Barça heeft Coutinho te snel opgegeven ...

Meest recent

De Mil looft zijn ploeg: "Dat was top"

AA Gent pakte een punt op het veld van KRC Genk. Alweer een correcte prestatie van de Buffalo's, die ...

15
15
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane

In de Bundesliga ging Bayern München op bezoek bij Elversberg. In de Premier League stond de ...

14
14
Thorup scherp: "Dat was onacceptabel"

Alwéér puntenverlies voor KRC Genk. De Limburgers speelden 1-1 tegen AA Gent. Daar kan ...

116
116
Drama bij Union: Mac Allister maandenlang buiten strijd

Union SG boekte zaterdagavond een ruime 5-0-overwinning tegen Lommel SK. Maar voor die overwinning ...

74
74
Barça niet te stuiten: Yamal en co pakken 15 op 15

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De troepen van coach Hansi Flick boekten ...

20
20
Nieuwkomer imponeert bij Club: Joaquin Seys zwaait met lof

Club Brugge heeft de nederlaag tegen Aston Villa op gepaste wijze doorgespoeld. De titelverdediger ...

160
160
AA Gent is maximum kwijt: KRC Genk schiet wakker na rust

AA Gent is als laatste ploeg uit de Jupiler Pro League het maximum van de punten kwijt. De Buffalo's ...

105
105
De Cuyper assisteert bij pandoering; nieuwe afgang El Ouahdi en co

Maxim De Cuyper zal zich binnen een dikke week in bloedvorm melden bij de Rode Duivels. Zondag was ...

92
92
Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

252
252
Nachtmerrie-week Sommer: Leko en spelers spreken klare taal

Yann Sommer heeft een week om heel snel te vergeten achter de rug. Het sluitstuk van Club Brugge ...

259
259
Club-publiek klaar met één speler: keihard verdict Verheyen

Club Brugge heeft zich op gepaste wijze herpakt na de Europese slipper tegen Aston Villa. ...

840
840
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

281
281
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

538
538
Ondanks nieuw Sommer-fiasco: Club thuis voorbij Antwerp

Club Brugge heeft zijn perfecte thuisrapport in de competitie intact kunnen houden. Tegen Antwerp FC ...

148
148
Thorup kiest voor type-ploeg; één wissel bij AA Gent

Het ongeslagen AA Gent wil zondagnamiddag zijn leidersplaats heroveren. Maar dan moet het wel als ...

30
30
Coucke roert stevig in de potten: één boodschap zindert na

Marc Coucke heeft opnieuw iets gedeeld dat de nodige aandacht trekt. De sterke man van Anderlecht ...

262
262
Sommer wéér gruwelijk in de fout: Club-doelman compleet afgemaakt

Yann Sommer heeft een absolute rotweek achter de rug in doel bij Club Brugge. Het sluitstuk ging ...

308
308
De Bruyne doet ogen open gaan: Allegri grijpt in bij Napoli

In de Serie A wil SSC Napoli zich zondagavond herpakken. Na twee opeenvolgende nederlagen moet er op ...

424
424
Genk haalt alles uit de kast: publiekslieveling terug voor Gent

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een stevige uitdaging. Zo krijgen de Limburgers het bezoek van ...

121
121
Anderlecht blijft zoekende: afwezige dwingt basisplek af

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

484
484
Zware aderlating Antwerp: "Heel ongelukkige timing"

Antwerp FC maakt zich op voor een loodzwaar tweeluik tegen Club Brugge en Union SG. In aanloop naar ...

372
372
Opstellingen: Club zónder Vanaken; Antwerp met debutant

Club Brugge wil zondagmiddag voor eigen volk iets recht zetten na de Europese slipper tegen Aston ...

160
160
RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Voor Kim Huybrechts draaide een weekend dat zoveel kon brengen uit op een dubbel drama. De ...

47
47
Titanenduel in Genk-Gent: Thorup zet Burgess op zijn plek

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

189
189

Meer sportnieuws