Siquet neemt emotioneel afscheid van zijn Standard

door
Siquet neemt emotioneel afscheid van zijn Standard

Voor Standard is het een seizoen om snel te vergeten voorlopig. In de Jupiler Pro League loopt het van geen kanten, en in de Croky Cup hebben de Rouches al de aftocht moeten blazen.


Het nieuwe jaar lijkt dus alleen maar beterschap te kunnen brengen voor de Luikenaars. Wie dan andere oorden opzoekt, is Hugo Siquet. De jonge Belg verlaat zijn opleidingsclub en zal zijn voetbalgeluk beproeven bij het Duitse Freiburg. De Bundesliga-club legde 4,5 miljoen euro op tafel om Siquet los te weken aan de boorden van de Maas. De belofte-international wuift Standard niet zomaar uit. Op Twitter had hij namelijk nog een emotioneel filmpje in petto voor de fans.

CLUB EN SFEER MISSEN

 "Natuurlijk zal ik deze club en deze sfeer missen. Ik zal alle mensen die me geholpen hebben de speler en de man te worden die ik nu ben, eeuwig dankbaar zijn. Of het nu op school was, op de academie of bij de profs. Dank u wel. Je zult altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben. Dit is geen afscheid, maar gewoon een vaarwel. Eens Rouche, altijd Rouche", klinkt het in het filmpje.

Met Siquet zwaait Standard een van zijn grootste talenten uit. Een andere grote belofte die wél in Luik blijft, is Nicolas Raksin. De 20-jarige middenvelder beschikt eveneens over bakken talent en zal ongetwijfeld op de radar staan of komen te staan van buitenlandse clubs. Raskin ligt voorlopig nog wel even vast op Sclessin (30 juni 2023). Zijn waarde wordt door Transfermarkt op 6 miljoen euro geschat. 

LEES OOK: 'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Zal hij het goed doen in Duitsland?

Meest recent

'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

50
50
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

161
161
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

118
118
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

46
46
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

78
78
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

433
433
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

524
524
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

90
90
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

364
364
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

93
93
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

684
684
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

401
401
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

1151
1151
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

106
106
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

119
119
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

195
195
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

257
257
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

159
159
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

148
148
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

100
100
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

188
188
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

97
97
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

630
630
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

262
262
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

311
311

Meer sportnieuws