Pover Beerschot slikt weer bittere pil tegen Oostende

door
Pover Beerschot slikt weer bittere pil tegen Oostende

Beerschot blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Antwerpse club staat allerlaatste en nam het in eigen huis op tegen KV Oostende. In dergelijke matchen moet het punten pakken, maar dat lukte niet. Er werd in een zeer matige partij met 0-2 verloren van KV Oostende.


Beerschot en Oostende maakten er inzake technisch vermogen een zeer bedenkelijke eerste helft van. Het niveau was niet hoogstaand en de rode lantaarn kreeg enkele kansen, maar overtuigend was het zeker niet. Dat was ook niet het geval bij de bezoekers, die ook niet bepaald in een bloedvorm steken. Op slag van rust wist Ambrose KVO toch op 0-1 te zetten en een minuut later zorgde Gueye zelfs voor de 0-2. De doodsteek voor Beerschot?

TWEE RODE KAARTEN

In de tweede helft moest Beerschot alles op alles zetten en Torrente bracht Shankland, Noubissi en Lemos voor Suzuki, Bourdin en Caicedo. De ploeg trok naar voren, maar veel overleg zat daar niet in. Kansen waren dan ook schaars het eerste kwartier na de pauze en de tijd drong voor de thuisploeg. Het niveau bleef bijzonder laag liggen en ook KVO bakte er maar weinig van, maar zij konden rustig achterover leunen door de 0-2. Beerschot miste in minuut 70 dé kans op de aansluitingstreffer. Shankland kreeg maar liefst drie kansen in 20 seconden, maar scoren lukte niet. Hubert redde knap. Enkele minuten later kreeg Fortes nog een tweede gele kaart en dus rood. Beerschot kreeg zo even een boost, maar dat was van korte duur want ook Radic kreeg een rood karton onder de neus geduwd. Er werd niet meer gescoord en de weg naar 1B lijkt steeds meer de bestemming van Beerschot te worden. De fans riepen alvast om het ontslag van sportief directeur Jan Van Winckel. 

Scoreverloop:

0-1 (41') Thierry Ambrose
0-2 (42') Makhtar Gueye

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Zal Beerschot degraderen?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

290
290
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

19
19
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

532
532
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

45
45
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

120
120
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

61
61
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

158
158
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

194
194
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

256
256
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

287
287
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

131
131
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

496
496
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

309
309
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

302
302
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

446
446
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

427
427
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

242
242

Meer sportnieuws