'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

door
'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

In de voorbije transferperiode veranderden enkele Rode Duivels van club, denk bijvoorbeeld aan Romelu Lukaku en Dennis Praet. Hun voorbeeld wordt in de komende zomermercato allicht gevolgd door enkele ploegmaats van bij de nationale ploeg. Vooral aan de mouw van Youri Tielemans wordt stevig getrokken.

De middenvelder heeft de voorbije jaren dan ook serieus indruk gemaakt bij Leicester City. Tielemans groeide bij de Foxes uit tot de regisseur van de ploeg en scoorde regelmatig fraaie doelpunten, bijvoorbeeld zijn heerlijke treffer in de FA Cup-finale. Leicester wil zijn contract dan ook dolgraag openbreken, maar die onderhandelingen leverden voorlopig geen doorbraak op. En ondertussen neemt de interesse vanuit de Europese top steeds verder toe.

Zo geraakte eerder deze week bekend dat FC Barcelona hem in het vizier heeft gekregen. The Daily Mirror meldt nu echter dat ook Liverpool FC en Manchester United hem op de verlanglijst hebben staan. Het beloven dus nog interessante maanden te worden voor Tielemans. Die laat voorlopig niet in zijn kaarten kijken. "Ik sta open voor alles. De transfermarkt is nog maar net gesloten, maar ik hou zoveel mogelijk opties open", vertelde hij bij Sky Sports. "Zo lang ik hier zit, blijf ik wel alles voor de club geven."

UPDATE 16/09

Het zou best wel eens kunnen dat er volgende zomer een ware titanenstrijd losbarst rond de persoon van Youri Tielemans. Want naast de eerder vernoemde clubs FC Barcelona, Liverpool en Manchester United, zou nu ook Juventus de Rode Duivel op het oog hebben. Dat meldt het Italiaanse Calciomercatoweb. Zij stellen dat De Oude Dame de strijd om Tielemans wil aangaan. Om hem te kunnen bekostigen zouden Aaron Ramsey en Weston McKennie de club uit Turijn kunnen verlaten.



LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

Zou dat een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

12
12
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

85
85
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

93
93
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

170
170
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

28
28
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

72
72
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

111
111
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

565
565
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

138
138
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

195
195
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

405
405
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

82
82
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

184
184
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

135
135
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

96
96
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

161
161
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

159
159
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

216
216
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

110
110
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

315
315
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

110
110
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

223
223

Meer sportnieuws