'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

186 stemmen
'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

In de voorbije transferperiode veranderden enkele Rode Duivels van club, denk bijvoorbeeld aan Romelu Lukaku en Dennis Praet. Hun voorbeeld wordt in de komende zomermercato allicht gevolgd door enkele ploegmaats van bij de nationale ploeg. Vooral aan de mouw van Youri Tielemans wordt stevig getrokken.

De middenvelder heeft de voorbije jaren dan ook serieus indruk gemaakt bij Leicester City. Tielemans groeide bij de Foxes uit tot de regisseur van de ploeg en scoorde regelmatig fraaie doelpunten, bijvoorbeeld zijn heerlijke treffer in de FA Cup-finale. Leicester wil zijn contract dan ook dolgraag openbreken, maar die onderhandelingen leverden voorlopig geen doorbraak op. En ondertussen neemt de interesse vanuit de Europese top steeds verder toe.

Zo geraakte eerder deze week bekend dat FC Barcelona hem in het vizier heeft gekregen. The Daily Mirror meldt nu echter dat ook Liverpool FC en Manchester United hem op de verlanglijst hebben staan. Het beloven dus nog interessante maanden te worden voor Tielemans. Die laat voorlopig niet in zijn kaarten kijken. "Ik sta open voor alles. De transfermarkt is nog maar net gesloten, maar ik hou zoveel mogelijk opties open", vertelde hij bij Sky Sports. "Zo lang ik hier zit, blijf ik wel alles voor de club geven."

UPDATE 16/09

Het zou best wel eens kunnen dat er volgende zomer een ware titanenstrijd losbarst rond de persoon van Youri Tielemans. Want naast de eerder vernoemde clubs FC Barcelona, Liverpool en Manchester United, zou nu ook Juventus de Rode Duivel op het oog hebben. Dat meldt het Italiaanse Calciomercatoweb. Zij stellen dat De Oude Dame de strijd om Tielemans wil aangaan. Om hem te kunnen bekostigen zouden Aaron Ramsey en Weston McKennie de club uit Turijn kunnen verlaten.



LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Zou dat een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

11
11
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

9
9
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

80
80
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

48
48
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

107
107
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

183
183
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

137
137
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

702
702
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

907
907
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

323
323
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

172
172
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

349
349

Meer sportnieuws