'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

186 stemmen
'Juventus mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

In de voorbije transferperiode veranderden enkele Rode Duivels van club, denk bijvoorbeeld aan Romelu Lukaku en Dennis Praet. Hun voorbeeld wordt in de komende zomermercato allicht gevolgd door enkele ploegmaats van bij de nationale ploeg. Vooral aan de mouw van Youri Tielemans wordt stevig getrokken.

De middenvelder heeft de voorbije jaren dan ook serieus indruk gemaakt bij Leicester City. Tielemans groeide bij de Foxes uit tot de regisseur van de ploeg en scoorde regelmatig fraaie doelpunten, bijvoorbeeld zijn heerlijke treffer in de FA Cup-finale. Leicester wil zijn contract dan ook dolgraag openbreken, maar die onderhandelingen leverden voorlopig geen doorbraak op. En ondertussen neemt de interesse vanuit de Europese top steeds verder toe.

Zo geraakte eerder deze week bekend dat FC Barcelona hem in het vizier heeft gekregen. The Daily Mirror meldt nu echter dat ook Liverpool FC en Manchester United hem op de verlanglijst hebben staan. Het beloven dus nog interessante maanden te worden voor Tielemans. Die laat voorlopig niet in zijn kaarten kijken. "Ik sta open voor alles. De transfermarkt is nog maar net gesloten, maar ik hou zoveel mogelijk opties open", vertelde hij bij Sky Sports. "Zo lang ik hier zit, blijf ik wel alles voor de club geven."

UPDATE 16/09

Het zou best wel eens kunnen dat er volgende zomer een ware titanenstrijd losbarst rond de persoon van Youri Tielemans. Want naast de eerder vernoemde clubs FC Barcelona, Liverpool en Manchester United, zou nu ook Juventus de Rode Duivel op het oog hebben. Dat meldt het Italiaanse Calciomercatoweb. Zij stellen dat De Oude Dame de strijd om Tielemans wil aangaan. Om hem te kunnen bekostigen zouden Aaron Ramsey en Weston McKennie de club uit Turijn kunnen verlaten.



Zou dat een goede club zijn voor hem?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

93
93
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

214
214
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

143
143
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

428
428
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

167
167
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws