TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil uitpakken, Mbappé dropt bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil uitpakken, Mbappé dropt bom'

Hoewel het nieuwe seizoen goed en wel begonnen is, loopt de transfermarkt nog tot eind augustus. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook nog druk in de weer om hun zaakjes te regelen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht blijft werken aan de komst van een nieuwe spits. Maandag werden alvast twee namen nadrukkelijk naar voren geschoven: Myziane Maolida (OGC Nice) en Christian Kouamé (AFC Fiorentina). Volgens Fabrizio Romano is een huurovereenkomst omtrent die laatste zelfs bijna in orde. Bij SudPresse weet men echter dat zowel Kouamé als Maolida momenteel nog te duur uitvalt. Aan uitgaande zijde is Timon Wellenreuther dan weer op de terugweg naar Willem II. Ook Elias Cobbaut en Mustapha Bundu kunnen volgens HLN rekenen op sluimerende interesse.

Volgens Footmercato heeft Club Brugge maandaag een princiepsakkoord bereikt met AS Roma over Ruben Providence. De jonge flankspeler zou voor één seizoen gehuurd worden. Italiaanse bronnen melden dat er ook een aankoopoptie in de deal wordt opgenomen. Ook Alex Collado zou opnieuw een optie kunnen worden, de Spanjaard komt bij FC Barcelona niet in de plannen voor. Al is niet bekend of Club nog steeds interesse heeft.

KRC Genk hoopt dat Paul Onuachu uiteindelijk toch nog een jaar blijft. In dat geval, is er volgens Het Laatste Nieuws een grote kans dat Cyriel Dessers vertrekt. Die wil vooral minuten maken en zou onder meer op belangstelling vanuit Spanje kunnen rekenen. Achterin heeft het er dan weer alle schijn van dat Jhon Lucumi andere oorden opzoekt. Zo zou vooral Atalanta doordrukken. Volgens HLN vormt de transfersom momenteel wel nog een struikelblok, Genk mikt immers op een slordige 10 miljoen euro.

Nils Schouterden trok begin dit jaar naar het Cypriotische AEK Larnaca. De linkerpoot verliet daarbij ons land en begon aan zijn eerste buitenlandse avontuur ooit. Nu lijkt de middenvelder echter voor een terugkeer naar België te staan. Het Laatste Nieuws meldt immers dat Schouterden al een eerste gesprek gehad heeft met ex-club KAS Eupen.

BUITENLAND
Bij Real Madrid is Thibaut Courtois al jaren een sterkhouder bij Real Madrid. De club heeft het contract van de Rode Duivel opengebroken. Real deelde officieel mee dat Courtois voor twee jaar heeft bijgetekend, waardoor hij nu tot medio 2026 onder contract ligt. De 29-jarige doelman zal zo tot minstens zijn 34ste voor de Spaanse topclub uitkomen. 'El Muro' is al een hele tijd bijzonder sterk bezig bij Real.

Michy Batshuayi verlaat Chelsea opnieuw op huurbasis, dit keer gaat hij bij Besiktas aan de slag. De verwachting is dat hij dinsdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen, waarna de nodige handtekeningen gezet kunnen worden. Maandagavond landde de Rode Duivel alvast op de luchthaven van Istanbul.

Volgens diverse bronnen in de buitenlandse media heeft Kylian Mbappé besloten om de contractvoorstellen van Paris Saint-Germain af te wijzen. De jonge Fransman zou gebrand zijn op een overgang richting Real Madrid, en PSG-voorzitter Al-Khelaïfi zou de beslissing van Mbappé inmiddels zelfs aanvaard hebben. Cristiano Ronaldo wordt hier en daar al genoemd als opvolger, maar dat lijken voorlopig slechts wilde geruchten.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Juventus een ultiem bod neerleggen voor Manuel Locatelli. Er wordt ook verwacht dat Sassuolo zal vrede nemen met het bod, én dat Locatelli eerstdaags een meerjarig contract zal ondertekenen bij de Oude Dame. In totaal zou Juventus 35 miljoen euro betalen voor de Italiaanse middenvelder.

Paul Pogba is volgende zomer mogelijk transfervrij en PSG zou klaar staan om toe te slaan. En volgens de krant The Independent hebben de Parijzenaars hem al een gepeperd voorstel gedaan. Het dagblad onthult op dinsdagochtend namelijk dat PSG Pogba een weeksalaris van maar liefst 600.000 euro aangeboden heeft, wat neerkomt op een jaarloon van 31,2 miljoen euro.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Batshuayi moest een club zoeken die hem definitief overnam ...

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

12
12
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

84
84
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

44
44
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

55
55
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

77
77
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

120
120
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

56
56
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

450
450
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

58
58
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

178
178
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

489
489
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws