TRANSFERUURTJE: 'Club wil stevig uitpakken, Genk en Standard slaan toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil stevig uitpakken, Genk en Standard slaan toe'

Hoewel het nieuwe seizoen goed en wel begonnen is, loopt de transfermarkt nog tot eind augustus. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook nog druk in de weer om hun zaakjes te regelen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wil in de slotweken van de mercato nog stevig toeslaan. Peter Christiansen, sportief directeur van FC Kopenhagen, bevestigt alvast dat de gesprekken over Mohamed Daramy blijven lopen. Om het Deense goudhaantje binnen te halen zal Blauw-Zwart wel een recordsom nodig hebben. De 20-jarige Ruben Providence zou een alternatief zijn. Volgens RMC wordt met AS Roma onderhandeld over een huurbeurt (met aankoopoptie) van de jonge Fransman. Ook Irakli Azarovi, een 19-jarige back uit Georgië zou in beeld zijn. Aan uitgaande zijde zou Bas Dost dan weer op het lijstje van Feyenoord staan.

AA Gent zou momenteel in pole-positie liggen voor Thomas Henry, maar volgens Het Laatste Nieuws is er nog geen sprake van een financieel akkoord met OHL. De Leuvenaars zouden immers vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 6 miljoen euro. Beide partijen zouden wel naar mekaar toegroeien. Het grootste struikelblok op dit moment zouden echter de betalingswijzen zijn, waar de Vlaams-Brabanders nog niet mee akkoord zijn.

KRC Genk zou op punt staan een extra spits vast te leggen. De overgang van Ike Ugbo liet nog een tijdje op zich wachten, maar lijkt nu wel degelijk in een afrondende fase te zitten. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano tekent de Nigeriaanse spits weldra in de Luminus Arena. Ook Het Laatste Nieuws meldt dat de deal, op enkele 'administratieve details' na, rond is. Yunja Ito liet dan weer verstaan dat hij gewoon zal blijven, terwijl Real Betis denkt aan Jhon Lucumi.

Standard lijkt middenvelder Daouda Peeters nu ook zo goed als binnen te hebben. Volgens La Dernière Heure staan alle lichten voor zijn komst inmiddels op groen en wordt de deal in het beste geval maandag nog beklonken. In de huurovereenkomst met Juventus zou ook een interessante aankoopoptie worden opgenomen. Daarnaast gaan de onderhandelingen rond spelmaker Hamza Raifa eveneens de goede richting op.

Antwerp FC lijkt nog een middenvelder van de hand te gaan doen. Zo zouden Oud-Heverlee Leuven en Zulte Waregem de komst van Alexis De Sart wel zien zitten, aldus Gazet van Antwerpen. Beide ploegen zijn nog op zoek naar versterkingen en De Sart zou een prima kwaliteitsinjectie zijn voor OHL of Essevee. Beide ploegen zullen wel een bepaalde som op tafel moeten leggen.

BUITENLAND
Bij Marca blijft men speculeren over een toptransfer van Kylian Mbappé. Volgens de Spaanse sportkrant wordt het immers een cruciale dag met oog op zijn toekomst. Er zou namelijk een gesprek volgen met de PSG-leiding. Indien Mbappé daarin formeel bevestigd dat hij niet zal verlengen, is PSG mogelijk toch genoodzaakt hem te verkopen. En in dat geval zou Real Madrid op vinkentouw liggen.

Het Engelse medium The Daily Mail schrijft dat de kans steeds groter wordt dat Harry Kane 'gewoon' bij Tottenham blijft. Volgens voorzitter Daniel Levy heeft Manchester City nog steeds interesse, maar is het te laat om nog over een transfer te onderhandelen. Tottenham heeft dan nog minimaal twee weken om een vervanger aan te trekken en dat lijkt Levy te weinig te vinden. Afwachten of de spits, die zelf graag wil vertrekken, zich daarbij zal neerleggen.

Coach Ronald Koeman hoopt op de komst van een extra spits, maar FC Barcelona kampt natuurlijk met de nodige financiële problemen. Volgens SPORT zal de transferwens van de trainer dan ook enkel uitkomen indien Martin Braithwaite voor een aardig bedrag wordt verkocht. Moest dat lukken, dan zou het vizier gericht worden op een duo van Arsenal FC: Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette.

Paul Pogba heeft volgens The Daily Star slecht nieuws voor Manchester United. De wereldkampioen zou namelijk beslist hebben om zijn contract op Old Trafford niet te verlengen. Als transfervrije speler zouden zijn kansen op een overgang naar Real Madrid immers veel groter zijn. Een zware domper voor de Mancunians, die de duurste aankoop uit hun geschiedenis dus mogelijk gratis de deur zien uitwandelen.

LEES OOK: Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Indien het wil strijden op alle fronten, moet Club nog minstens 3 spelers halen ...

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

13
13
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

86
86
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

44
44
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

55
55
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

77
77
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

120
120
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

56
56
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

454
454
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

58
58
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

178
178
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

489
489
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws