Engels verklapt interesse andere Belgische topclubs

door
Engels verklapt interesse andere Belgische topclubs

Na passages in Griekenland, Frankrijk en Engeland, is Björn Engels weer terug actief op de Belgische velden. Het was Antwerp FC dat enkele weken geleden verraste met de komst van de 26-jarige verdediger. Een terugkeer naar oude liefde Club Brugge was blijkbaar niet aan de orde, zo vertelt hij zelf in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws.

Gedurende zijn passages in het buitenland liet Engels nochtans telkens verstaan dat als hij zou terugkeren naar België, het enkel voor Club Brugge zou zijn. Maar blijkbaar was die interesse niet wederzijds. Tegenover Het Laatste Nieuws laat de verdediger weten dat meerdere Belgische clubs achter hem polsten, maar vanuit Brugge bleef het stil. Coach Philippe Clement stuurde hem weliswaar een bericht na zijn transfer, verder waren er echter geen toenaderingen van Club uit.

En dus besloot Engels om in te gaan op het aantrekkelijke voorstel vanuit Antwerpen. Daar hoopt hij zijn carrière na aanhoudend blessureleed weer helemaal op de rails te krijgen. In eerste instantie trainde de verdediger wel nog individueel, na een seizoen met amper speelgelegenheid had hij immers een bepaalde conditionele achterstand weg te werken. Maar ondertussen voelt hij zich steeds fitter. De start van het nieuwe seizoen, op zondag 25 juli tegen KV Mechelen, lijkt dan ook haalbaar.

UPDATE 20u30

Björn Engels is terug in eigen land, en maakte daarvoor tijd vrij voor de Vlaamse pers om deze toch wel verrassende terugkeer te verklaren. Zo was er een interview met Het Laatste Nieuws, maar ook bij Het Nieuwsblad voelden ze de verdediger aan de tand over zijn vroegtijdige terugkeer naar België én zijn keuze voor Antwerp.

Engels stelt in de krant dat ook (andere) clubs uit de Premier League interesse toonden, wat zijn beslissing om voor Antwerp te kiezen des te verrassender maakt. Van Club was er dus geen interesse, maar wél van andere Belgische topclubs, zo deed Engels verder nog uit de doeken. 

Gezien het feit dat Club geen kandidaat was, is het niet moeilijk om de anderen eruit te halen, zo beseft ook de verdediger zelf. Zonder de clubs bij naam te noemen, lijkt het hier dus over Anderlecht, AA Gent en/of Racing Genk te gaan. 

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Heeft hij met Antwerp de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

30
30
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

88
88
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

87
87
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

186
186
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

17
17
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

234
234
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

349
349
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

93
93
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

269
269
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

77
77
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

447
447
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

233
233
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

371
371
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

81
81
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

187
187
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

96
96
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

199
199
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

66
66
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

56
56
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

214
214
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

81
81
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

66
66
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

177
177
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

195
195

Meer sportnieuws