Makelaar Onuachu komt met transferupdate

650 stemmen
Makelaar Onuachu komt met transferupdate

KRC Genk haalde voor komend seizoen met Simen Juklerod, Mujaid Sadick, Carel Eiting en Kelvin John al het nodige vers bloed aan boord, maar verder lijken de Limburgers van plan om hun kern vooral zoveel mogelijk bijeen te houden. Sterkhouders zien ze liefst niet vertrekken, al lijkt het toch onmogelijk om Paul Onuachu deze zomer te houden. De Nigeriaanse spits wil zijn topseizoen verzilveren.


Zo kan hij mogelijk aan de slag in de Premier League. Dat wordt nu ook bevestigd door het doorgaans betrouwbare The Athletic. Het medium meldt dat West Ham United inderdaad geïnteresseerd is, dat geldt eveneens voor Watford FC. Daarnaast zou ook Arsenal FC zijn zinnen hebben gezet op de boomlange Nigeriaan. Een tijdje geleden liet Onuachu alvast verstaan dat die laatste één van zijn favoriete ploegen is en de Londenaren zouden ook over de beste papieren beschikken. Maar de Gunners zullen sowieso diep in de buidel moeten tasten. Naar verluidt verlangt Genk een slordige 20 à 30 miljoen euro.

UPDATE 06/07
De berichtgeving vanuit Engeland blijkt toch wat voorbarig, dat is tenminste wat zijn vermeende zaakwaarnemer beweert bij het medium OwngoalNigeria. Hij bevestigt dat Arsenal inderdaad Onuachu's droomclub is, maar dat er vanuit die hoek nog niets is vernomen. Voorts nemen de spits en zijn entourage vooral hun tijd. "We zitten nog in het stadium waarin we aanbiedingen ontvangen en samen beoordelen. Weldra zal er iets meer duidelijkheid geschept worden, maar momenteel kunnen we nog niets bevestigen", klinkt het.

LEES OOK: Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Onuachu is de beste spits van de voorbije vijf jaar op de Belgische velden ...

Meest recent

Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

30
30
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

38
38
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

32
32
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

412
412
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

163
163
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

75
75
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

89
89
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

88
88
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

79
79
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

239
239
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

97
97
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

349
349
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

95
95
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

125
125
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

515
515
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

176
176
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

65
65
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

328
328
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

249
249
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

128
128
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

183
183
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

485
485
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

91
91

Meer sportnieuws