Officieel: Neymar tot 2025 bij PSG

104 stemmen
Officieel: Neymar tot 2025 bij PSG

Na de uitschakeling in de Champions League, weerklonken de geruchten over een vertrek van Neymar Jr bij Paris Saint-Germain weer erg luid. Diverse bronnen maakten zelfs opnieuw gewag van een terugkeer naar FC Barcelona. Maar zover zal het niet komen, zo zou de Braziliaan op punt staan om zijn contract in de Franse hoofdstad te verlengen.


Het doorgaans goed geïnformeerde L'Equipe kwam vrijdagavond met het nieuws naar buiten. Volgens de Franse sportkrant zal Neymar dit weekend nog zijn kribbel zetten onder een nieuwe overeenkomst die hem tot 2026 aan de Parijzenaars verbindt. Maar daar staat natuurlijk één en ander tegenover. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat hij een slordige 30 miljoen euro per jaar zal opstrijken. En indien PSG er eindelijk in slaagt om de Champions League te winnen, zou daar een gigantische bonus bovenop komen.

Het bestuur van de Franse topclub, dat de voorbije dagen heel wat kritiek kreeg op het sportieve beleid, lijkt dus te willen voortbouwen op de huidige fundamenten. Er zouden immers ook gesprekken lopen om de overeenkomst van Kylian Mbappé open te breken. Maar de Fransman hield de boot voorlopig af. Indien Mbappé niet verlengt, is PSG genoodzaakt hem komende zomer te verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. In dat geval lijken de Parijzenaars wel een andere topaanvaller te gaan aantrekken.

UPDATE 14u37

De deal tussen PSG en Neymar is rondgeraakt. De Braziliaanse superster heeft zijn contract in de Franse hoofdstad verlengd tot medio 2025. Dat meldt de Franse topclub op Twitter. Daarmee breit hij nog drie extra seizoenen aan zijn vorige contract. PSG hoopt ook Killian Mbappé, die andere superster, langer aan zich te kunnen binden. Zijn contract loopt midden 2022 af.

Zal Neymar ooit de CL winnen met PSG?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

133
133
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

41
41
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

254
254
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

99
99
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

556
556
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

144
144
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

461
461
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

154
154
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

293
293
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

898
898
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

383
383
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

289
289
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

420
420
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

362
362
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

263
263
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

192
192
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

441
441
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

349
349
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

234
234
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

174
174
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

106
106
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

486
486

Meer sportnieuws