Drukte bij Deinze: ervaren kracht verlengt met 2 jaar

door
Drukte bij Deinze: ervaren kracht verlengt met 2 jaar

KMSK Deinze kan terugkijken op een geslaagd debuutseizoen in 1B. De Oost-Vlaamse club wil zich met het oog op volgend seizoen stevig versterken, waardoor enkele overbodige spelers de club moeten verlaten. Ronald Vargas lijkt één van die spelers te gaan worden, de kans op een contractverlenging van zijn éénjarige overeenkomst lijkt nihil.


Maar er zijn nog meer spelers die de ambitieuze club moeten verlaten. Deinze heeft namelijk aangegeven dat de contracten van Renato Neto en Vic Seurynck niet worden opengebroken. Het duo kan dus gratis op zoek naar een nieuwe club. Neto speelde amper 532 minuten in de competitie. De 29-jarige middenvelder speelde in het verleden voor Cercle Brugge, AA Gent en KV Oostende. Sinds zijn zware knieblessure heeft hij moeite om weer een hoog niveau te halen.

UPDATE 06/05
Deinze is dus al druk in de weer met de voorbereiding op het komende seizoen, dat bleek donderdagavond nog maar eens. Zo maakte de club bekend dat de overeenkomst met Jannes Vansteenkiste verlengd werd met twee seizoenen. De 28-jarige flankverdediger is één van de meer ervaren krachten in de selectie. Zo deed hij eerder al ervaring op bij onder meer Club Brugge, Antwerp FC en Roda JC.

Coach Wim De Decker, die met Vansteenkiste al samenwerkte bij Antwerp, is dan ook tevreden met deze contractverlenging. "Ik ken zijn capaciteiten en weet hoe Jannes is zowel op en naast het veld. Hij is professioneel en heeft nu ook de ideale leeftijd om de rest van de ploeg op sleeptouw te kunnen nemen", reageert hij op de clubwebstek.

Denkt u dat Deinze volgend seizoen voor promotie meespeelt?

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

19
19
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

40
40
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

76
76
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

26
26
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

56
56
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

64
64
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

48
48
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

114
114
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

64
64
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

119
119
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

121
121
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

350
350
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

294
294
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

430
430
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

371
371
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

303
303
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

349
349
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

97
97
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

209
209
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

301
301
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

73
73
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

131
131
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

191
191
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

224
224
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70

Meer sportnieuws