Drukte bij Deinze: ervaren kracht verlengt met 2 jaar

door
Drukte bij Deinze: ervaren kracht verlengt met 2 jaar

KMSK Deinze kan terugkijken op een geslaagd debuutseizoen in 1B. De Oost-Vlaamse club wil zich met het oog op volgend seizoen stevig versterken, waardoor enkele overbodige spelers de club moeten verlaten. Ronald Vargas lijkt één van die spelers te gaan worden, de kans op een contractverlenging van zijn éénjarige overeenkomst lijkt nihil.


Maar er zijn nog meer spelers die de ambitieuze club moeten verlaten. Deinze heeft namelijk aangegeven dat de contracten van Renato Neto en Vic Seurynck niet worden opengebroken. Het duo kan dus gratis op zoek naar een nieuwe club. Neto speelde amper 532 minuten in de competitie. De 29-jarige middenvelder speelde in het verleden voor Cercle Brugge, AA Gent en KV Oostende. Sinds zijn zware knieblessure heeft hij moeite om weer een hoog niveau te halen.

UPDATE 06/05
Deinze is dus al druk in de weer met de voorbereiding op het komende seizoen, dat bleek donderdagavond nog maar eens. Zo maakte de club bekend dat de overeenkomst met Jannes Vansteenkiste verlengd werd met twee seizoenen. De 28-jarige flankverdediger is één van de meer ervaren krachten in de selectie. Zo deed hij eerder al ervaring op bij onder meer Club Brugge, Antwerp FC en Roda JC.

Coach Wim De Decker, die met Vansteenkiste al samenwerkte bij Antwerp, is dan ook tevreden met deze contractverlenging. "Ik ken zijn capaciteiten en weet hoe Jannes is zowel op en naast het veld. Hij is professioneel en heeft nu ook de ideale leeftijd om de rest van de ploeg op sleeptouw te kunnen nemen", reageert hij op de clubwebstek.

Denkt u dat Deinze volgend seizoen voor promotie meespeelt?

Meest recent

Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

1
1
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

18
18
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

119
119
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

61
61
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

95
95
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

296
296
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

45
45
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

120
120
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

390
390
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

126
126
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

180
180
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

250
250
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

403
403
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

233
233
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

546
546
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

407
407
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

230
230
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

56
56
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

317
317
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

200
200
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

901
901
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

870
870
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

732
732
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

130
130
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

680
680

Meer sportnieuws