'City wil Premier League choqueren met opvolger Agüero'

door
'City wil Premier League choqueren met opvolger Agüero'

Manchester City en Sergio Agüero gaan komende zomer uit elkaar na een samenwerking van tien jaar. De Argentijn vertrekt transfervrij uit het Etihad Stadium, zo maakten beide partijen maandagavond bekend. De verwacht is dat City komende zomer dan ook een nieuwe topspits gaan aantrekken.


Romelu Lukaku werd al genoemd als mogelijke optie, maar de Rode Duivel zou niet de eerste keuze zijn bij de huidige leider in de Premier League. De Engelse bookmakers zijn er namelijk van overtuigd dat Erling Braut Haaland bovenaan het lijstje staat. De Noorse doelpuntenmachine van Borussia Dortmund moet wel een pak geld kosten (minstens 100 miljoen euro volgens diverse bronnen) en de concurrentie voor zijn handtekening is enorm.

UPDATE 31/03
Haaland is dus duidelijk het plan-A bij City, dat werd inmiddels door diverse bronnen bevestigd. Maar de concurrentie voor de Noor is enorm en bovendien is hij veruit het duurste doelwit. De leider in de Premier League zou dan ook al werk maken van alternatieve pistes. En bij het doorgaans betrouwbare The Times komt men nu met een wel erg straf bericht. Zo beweert het Britse medium dat Man City vol voor Harry Kane zal gaan indien Haaland onhaalbaar blijkt.

Dat zou natuurlijk voor een schokgolf zorgen binnen het Engelse voetbal. De aanvoerder van de nationale ploeg is immers al jaren het gezicht van concurrent Tottenham Hotspur. Maar het is geen geheim dat Kane zijn palmares willen vullen en die kans zou nu eenmaal groter zijn in het Etihad Stadium. Een transfer lijkt op voorhand dus niet uitgesloten, al zullen de Londenaren ongetwijfeld een smak geld verlangen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

Wie vindt u de beste optie voor City?

Meest recent

'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

36
36
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

120
120
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

15
15
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

137
137
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

138
138
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

193
193
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

123
123
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

300
300
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

113
113
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

89
89
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

138
138
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

258
258
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

445
445
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

485
485
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

48
48
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

271
271
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

248
248
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

67
67
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

185
185
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

528
528
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

218
218
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

143
143
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

209
209
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

123
123
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

248
248

Meer sportnieuws