'City wil Premier League choqueren met opvolger Agüero'

door
'City wil Premier League choqueren met opvolger Agüero'

Manchester City en Sergio Agüero gaan komende zomer uit elkaar na een samenwerking van tien jaar. De Argentijn vertrekt transfervrij uit het Etihad Stadium, zo maakten beide partijen maandagavond bekend. De verwacht is dat City komende zomer dan ook een nieuwe topspits gaan aantrekken.


Romelu Lukaku werd al genoemd als mogelijke optie, maar de Rode Duivel zou niet de eerste keuze zijn bij de huidige leider in de Premier League. De Engelse bookmakers zijn er namelijk van overtuigd dat Erling Braut Haaland bovenaan het lijstje staat. De Noorse doelpuntenmachine van Borussia Dortmund moet wel een pak geld kosten (minstens 100 miljoen euro volgens diverse bronnen) en de concurrentie voor zijn handtekening is enorm.

UPDATE 31/03
Haaland is dus duidelijk het plan-A bij City, dat werd inmiddels door diverse bronnen bevestigd. Maar de concurrentie voor de Noor is enorm en bovendien is hij veruit het duurste doelwit. De leider in de Premier League zou dan ook al werk maken van alternatieve pistes. En bij het doorgaans betrouwbare The Times komt men nu met een wel erg straf bericht. Zo beweert het Britse medium dat Man City vol voor Harry Kane zal gaan indien Haaland onhaalbaar blijkt.

Dat zou natuurlijk voor een schokgolf zorgen binnen het Engelse voetbal. De aanvoerder van de nationale ploeg is immers al jaren het gezicht van concurrent Tottenham Hotspur. Maar het is geen geheim dat Kane zijn palmares willen vullen en die kans zou nu eenmaal groter zijn in het Etihad Stadium. Een transfer lijkt op voorhand dus niet uitgesloten, al zullen de Londenaren ongetwijfeld een smak geld verlangen.

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Wie vindt u de beste optie voor City?

Meest recent

Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

3
3
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

9
9
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

16
16
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

267
267
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

52
52
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

31
31
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

104
104
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

355
355
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

188
188
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

417
417
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

165
165
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

213
213
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

37
37
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

51
51
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

648
648
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

781
781
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

133
133
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

309
309
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

387
387
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

463
463
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

410
410
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

400
400
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

628
628
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

413
413
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

466
466

Meer sportnieuws