Ronaldo ondanks hattrick alweer zwáár onder vuur

door
Ronaldo ondanks hattrick alweer zwáár onder vuur

Cristiano Ronaldo heeft zondagavond zijn criticasters de mond gesnoerd met een loepzuiver hattrick tegen Cagliari. Maar de pijnlijke uitschakeling in de Champions League lag duidelijk nog zwaar op zijn maag. Zo zorgde de superster van Juventus meermaals voor ophef.


Tijdens de wedstrijd kwam de Portugees bijvoorbeeld goed weg toen hij met zijn voet doorging op het gezicht van Cagliari-doelman Alessio Cragno. "Ik ben teleurgesteld in het optreden van ons team, maar ik ben nog bozer over het feit dat Ronaldo geen rode kaart kreeg. Dat had de wedstrijd volledig kunnen kantelen", zo foeterde Cagliari-voorzitter Tommaso Giulini. "Het was gevaarlijk spel, hij bracht de gezondheid van onze doelman in gevaar. Volgens de regels is dat een rode kaart."

Vervolgens weigerde Ronaldo om achteraf de aanwezige pers te woord te staan. Iets waar men Italië niet echt mee kon lachen, al vroeg coach Andrea Pirlo om begrip. "Cristiano was boos over onze uitschakeling in de Champions League, net als wij allemaal. Hij heeft gereageerd op het veld met drie doelpunten, dat is het enige dat telt", aldus de coach bij Sky Italia.

JOUW MENING TELT:
Ronaldo had een rode kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Vertonghen verrast na afscheid: oude liefde laait op

Jan Vertonghen speelde de afgelopen jaren bij RSC Anderlecht, maar de voormalige Rode Duivel nam aan ...

20
20
Van coach naar kampioen: Vanderhaeghe’s verrassende winst

Yves Vanderhaeghe kende al een knappe trainerscarrière, al zit die de laatste jaren wel wat ...

18
18
Schokkende beelden: dodelijke stadionramp na titelviering

Er duiken vreselijke beelden op vanuit Algerije. Daar ging het plots volledig mis in het ...

10
10
Racismerel rond Rüdiger barst volledig los, FIFA grijpt in

Real Madrid won vannacht op het WK voor Clubs tegen het Mexicaanse Pachuca. De Madrilenen, met ...

35
35
Standard verrast plots met 'comeback van het jaar'

Standard Luik is druk bezig om de selectie voor volgend seizoen rond te krijgen. De Rouches hopen ...

227
227
Einde verhaal voor Snelders? Dit zegt zijn advocate

U kon het hier al lezen, Eddy Snelders heeft zopas zijn straf te horen gekregen van de rechtbank in ...

111
111
'Bliksemvertrek Koeman bij Oranje: opvolger bekend'

Ronald Koeman is al sinds 2023 de bondscoach van Oranje, maar in Nederland wordt al over zijn ...

76
76
Van kwaad naar erger: woedende RWDM-fans in actie

RWDM werd veranderd naar Daring Brussels, maar de supporters zijn daar absoluut niet met akkoord. ...

90
90
Eddy Snelders naar gevangenis? Rechtbank oordeelt

Het verdict in de ophefmakende zaak rond voormalig analist en profvoetballer Eddy Snelders is ...

117
117
'Romelu Lukaku zegt neen tegen megadeal'

Romelu Lukaku is een grote meneer in Italië. De spits is er bij al zijn clubs een garantie op ...

225
225
Knoop doorgehakt: Mertens verrast vriend en vijand

Dries Mertens is momenteel een vrije speler. De 38-jarige Belgische aanvaller liet enkele weken ...

435
435
'KV Mechelen in shock: sterspeler kan plots cashen'

Bij KV Mechelen willen ze zich nog roeren op de transfermarkt. De Maneblussers zullen echter ook ...

164
164
'Meteen kopzorgen Wils: Antwerp in lastig transferparket'

Antwerp FC heeft zijn nieuwe hoofdtrainer beet. De club kondigde zondag aan dat assistent-coach Stef ...

313
313
'Anderlecht maakt statement in transferdossier Dolberg'

RSC Anderlecht hervat deze week de trainingen, maar de selectie van coach Besnik Hasi staat nog lang ...

293
293
'Droomtransfer Rode Duivel: Liverpool helemaal overtuigd'

Inmiddels werden al verschillende deals beklonken, maar de zomermercato moet eigenlijk nog volledig ...

232
232
'Transfergekte bij Standard: aanwinst zes en zeven onderweg'

Bij Standard werden afgelopen weekend de trainingen hervat, eind deze week staat de eerste ...

415
415
Geen plan B voor Hasi: 'Hij móét komen naar Anderlecht'

Anderlecht mikt deze zomer opnieuw hoog. De Brusselaars willen hun middenveld versterken en richten ...

547
547
WK Clubs: City deelt pandoering uit, Real pakt eerste zege

Op het wereldkampioenschap voor clubteams heeft Manchester City zondagnacht flink uitgehaald. De ...

72
72
'Genk ontvangt cruciaal nieuws over terugkeer Penders'

Bij KRC Genk lopen de voorbereidingen op het komende seizoen inmiddels volop, komend weekend wordt ...

405
405
Het gelijk van Renard? 'Nu al bod op winteraankoop Anderlecht'

RSC Anderlecht mikt ook deze transferperiode duidelijk op jonge spelers met een aanzienlijke ...

821
821
'Club hervat trainingen: dríé transferdeals in pijplijn'

Nog geen maand geleden werkte Club Brugge zijn laatste match van het seizoen af, inmiddels zit ...

623
623
Cornelis weigerde héél opvallend voorstel: "Wilden mij als trainer"

Bij Sporting Lokeren werd Hans Cornelis ontslagen. Stijn Vreven nam over en loodste de Waaslanders ...

257
257
Ex-spits RSCA blikt terug: "Schmeichel was heel belangrijk"

Bij RSC Anderlecht kreeg Olivier Renard in bepaalde media lof omdat hij RSCA Futures versterkte. ...

331
331
Benitez looft Rode Duivel: "Hij is een buitengewone speler"

Napoli wist met Kevin De Bruyne al voor dé transfer van dit seizoen in de Serie A te zorgen. ...

208
208
Kompany begrijpt Messi niet: "Hoe doet hij dat?"

Vincent Kompany is al jaren gestopt als voetballer. Dat kwam door het vele blessureleed. Hij is nu ...

280
280

Meer sportnieuws