Anderlecht stap dichter bij gewenste transfer

722 stemmen
Anderlecht stap dichter bij gewenste transfer

RSC Anderlecht gaat opnieuw een drukke transferperiode tegemoet. Sportief directeur Peter Verbeke zal weer creatief te werk moeten gaan met de weinige middelen die voor handen zijn, zeker nu de club ook een extra doelman wil aantrekken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er heel wat beweging op komst.


De kern van Vincent Kompany is momenteel te groot, dat blijkt wekelijks uit het aantal spelers dat naast de wedstrijdselectie valt. Bovendien wil de club af van een aantal zware contracten. Bij La Dernière Heure maakt men dan ook melding van een grote kuis. RSCA zoekt onder meer een oplossing voor Zakaria Bakkali, Antonio Milic, Bubaccar Sanneh en Ognjen Vranjes. Zij komen al een tijdje niet meer in de sportieve plannen voor, maar wegen wel nog stevig door op het salarisbudget. Gezien hun gebrek aan speelminuten in de voorbije maanden zal het echter niet evident worden een nieuwe club voor hen te vinden.

UPDATE 25/12
Verbeke en co zullen hun handen dus meer dan vol hebben met het genoemde viertal, maar in één dossier lijkt er wat beweging te komen. Volgens het Griekse NovaSports is AEK Athene bereid een handje te helpen met Vranjes. De Bosnische verdediger werd vorig seizoen al met succes verhuurd aan de Grieken en daar mikt men op een nieuwe samenwerking. Vooral coach Manolo Jimenez zou Vranjes dolgraag weer aan de selectie toevoegen.

Voorlopig ondernam AEK nog geen actie, maar het bestuur zou het dossier van dichtbij opvolgen. Naar verluidt hoopt de huidige nummer 4 uit de Griekse Super League dat het contract van de verdediger in onderling overleg wordt stopgezet, zodat ze hem zonder transfersom kunnen strikken. Of Anderlecht daar toe bereid is, is niet geweten. Feit is wel dat de Brusselaars zo snel mogelijk van zijn salaris af willen.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Anderlecht moet het contract van Vranjes ontbinden ...

Meest recent

Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

38
38
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

40
40
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

260
260
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

62
62
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

73
73
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

117
117
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

136
136
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

68
68
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

21
21
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

64
64
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

111
111
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

309
309
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

63
63
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

33
33
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

361
361
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

41
41
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

196
196
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

123
123
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

680
680
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

146
146
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

124
124
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

525
525
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

28
28
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

686
686

Meer sportnieuws