'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

door
'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

Terwijl de meeste clubs zich omwille van de coronacrisis deze transferperiode behoorlijk koest houden, houden ze bij Chelsea een zelden gezien transferoffensief. De Blues hadden zich al versterkt met Kai Havertz, Timo Werner, Ben Chilwell, Hakim Ziyech en Thiago Silva en daar kwam donderdag ook nog eens doelman Edouard Mendy bij. Maar daarmee is de transferhonger nog steeds niet gestild.


Het volgende doelwit zou immers al klaar staan, want Declan Rice zou de volgende aanwinst moeten worden. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt wel dat Chelsea nog niet meteen in actie zal schieten voor de Engelse international, omdat ze eerst enkele uitgaande transfers willen doen. De Blues hebben immers nog een aantal overbodige spelers rondlopen die verhuurd of verkocht mogen worden.

Binnen enkele dagen zouden de gesprekken met West Ham echter wel aangeknoopt moeten worden, al wil die club eigenlijk niet meewerken aan een transfer. Rice zou echter zelf aandringen op een transfer en dus zullen de Hammers misschien toch nog moeten plooien. Her en der wordt gefluisterd dat Rice en Chelsea al een akkoord hebben over een contract voor vijf jaar.

UPDATE 29/09
Ondanks het transferoffensief zijn de resultaten van Chelsea voorlopig niet zoals gehoopt en dus wordt in het slot van de mercato nog bijgestuurd. Volgens The Sun zouden de Blues voor het sluiten van de transferperiode de komst van Declan Rice willen afronden. Om West Ham te overtuigen zou de Londense club zo'n 44 miljoen euro over hebben. De Hammers willen zelf nog versterking halen en dat geld zou dus goed van pas kunnen komen. Indien Rice tekent, zal Chelsea mogelijk afscheid nemen van N'Golo Kanté die bij diverse andere topclubs wordt genoemd.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Denkt u dat Chelsea zal meedoen voor de titel in de PL?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

54
54
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

31
31
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

161
161
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

155
155
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

193
193
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

254
254
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

396
396
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

216
216
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

327
327
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

329
329
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

129
129
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

255
255
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

197
197
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

256
256
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

457
457
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

281
281

Meer sportnieuws