'Ronaldo heeft belangrijk transfernieuws voor Juve'

door
'Ronaldo heeft belangrijk transfernieuws voor Juve'

Cristiano Ronaldo werd de voorbije maanden meermaals gelinkt aan een vertrek bij Juventus. Zo was er gedoe omtrent diens megasalaris en werd hij gelinkt aan verschillende ploegen zoals Paris Saint-Germain en Manchester United. Maar de Portugees is blijkbaar niet van plan om te vertrekken uit Turijn.


Ronaldo nam vorig week met Juventus officieel de Scudetto, de Italiaanse landstitel, in ontvangst. Voor de grootmacht is het al de negende opeenvolgende titel. En Ronaldo liet na afloop weten dat hij volgend seizoen de tiende op rij binnen wil slepen namens de 'Oude Dame', hij doet er dus nog minstens een jaartje bij. Iets wat hij zelf ook bevestigde via Instagram.

CR7 vertrok twee jaar geleden voor zo'n honderd miljoen euro van Real Madrid naar Juventus. De 35-jarige aanvaller maakte in zijn eerste seizoen 21 goals in de Serie A en eindigde de voorbije jaargang op 31. Er waren meermaals geluiden over een breuk, zo botste hij met coach Maurizio Sarri en werd zijn salaris een obstakel genoemd, maar een vertrek is dus niet aan de orde.

LEES OOK: 'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Denkt u dat Ronaldo ooit nog voor een andere Europese club dan Juve zal spelen?

Meest recent

Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

66
66
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

142
142
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

139
139
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

76
76
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

64
64
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

138
138
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

367
367
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

48
48
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

369
369
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

45
45
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

102
102
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

104
104
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

129
129
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

147
147
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

180
180
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

233
233
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

77
77
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

383
383
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

51
51
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

159
159
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

70
70
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

80
80
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

149
149
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

63
63

Meer sportnieuws