De Rode Duivels werken woensdag hun oefeninterland tegen Slowakije af. Velen vinden dit een overbodig duel, maar voor Axel Witsel komt deze wedstrijd wel ideaal. "Ik heb zeker nog wedstrijden nodig om klaar te zijn voor de rest van het seizoen", zegt de middenvelder van Zenit Sint-Petersburg in
Het Nieuwsblad.
Witsel en Nicolas Lombaerts liggen al enkele weken stil met Zenit in de Russische competitie. De wedstrijd met de Rode Duivels komt daarom op het gepaste moment om matchritme op te doen. "Om de strenge winter te ontvluchten gingen we op stage naar Dubai, daar werkten we drie oefenwedstrijden af."
Velen vinden deze oefeninterland overbodig, maar de ex-speler van Standard heeft hier een andere mening over. "Toch heb ik nog wedstrijden nodig om fysiek in orde te zijn. Daarom vind ik deze oefeninterland wel nuttig."
"Ik ben klaar om te starten, maar of ik het negentig minuten volhoudt, valt af te wachten", zegt Witsel. "We bereiden ons voor met als doel de overwinning. Slowakije mag zeker niet onderschat worden, ze hebben ook sterke spelers."
LEES OOK:
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'