'Liverpool wil helemaal onklopbaar worden met transfer van 80 miljoen'

door
'Liverpool wil helemaal onklopbaar worden met transfer van 80 miljoen'

Liverpool hoopt uiteraard nog dat het seizoen in de Premier League wordt afgewerkt, de Reds willen zo snel mogelijk hun eerste landstitel in 30 jaar veilig stellen. Maar binnen de club wordt ook al naar de toekomst toegewerkt. Zo zou men op Anfield flink willen investeren in defensieve versterking.


Coach Jürgen Klopp beschikt over een ijzersterke ploeg, maar één positie blijf hem wat zorgen baren. Zo is het bijzonder moeilijk een geschikte partner voor Virgil van Dijk te vinden in het centrum van de defensie. Dejan Lovren en Joël Matip vielen te licht uit, terwijl Joe Gomez nog te vaak in de lappenmand ligt. Om dat hiaat op te vullen zou Liverpool zijn zinnen hebben gezet op Kalidou Koulibaly. De voormalige sterkhouder van KRC Genk haalt al jaren een erg hoog niveau bij SSC Napoli en wordt bestempeld als één van de beste verdedigers op de Europese velden.

Volgens de krant Corriere del Mezzogiorno is Liverpool erg concreet. En de Senegalees mag vermoedelijk vertrekken uit het San Paolo-stadion omdat voorzitter Aurelio De Laurentiis zijn team een make-over wil geven. Dat betekent echter zeker niet dat de Koulibaly ook goedkoop is, want de Italianen willen naar verluidt liefst 80 miljoen euro verdienen met zijn verkoop. Het is de grote vraag of dit haalbaar is met betrekking tot de coronacrisis. Enkel indien de Premier League nog wordt afgewerkt, lijkt Liverpool in staat om zo'n bedragen op te hoesten.

POLL: Denkt u dat Liverpool nog enkele jaren dominant zal blijven in Engeland?

Meest recent

Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

11
11
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

35
35
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

122
122
Croky Cup: op deze zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

81
81
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

79
79
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

159
159
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

137
137
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

111
111
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

68
68
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

85
85
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

103
103
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

162
162
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

205
205
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

84
84
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

252
252
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

72
72
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

60
60
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

255
255

Meer sportnieuws