KRC Genk pakt uit met zeer fraai gebaar voor fans

door
KRC Genk pakt uit met zeer fraai gebaar voor fans

Er is nog steeds geen duidelijkheid over wat er volgend seizoen staat te gebeuren in de Jupiler Pro League en dat stelt de clubs ook voor enkele problemen. De abonnementenverkoop is voor vele clubs een vraagteken, maar sommige clubs nemen toch al initiatief. Zo zijn Club Brugge en KV Mechelen al begonnen met de verkoop, maar bij KRC Genk gooien ze het over een heel andere boeg.


De club laat weten voorlopig géén verkoop te organiseren, maar het op een andere manier te doen. "De club verlengt alle abonnementen kosteloos tot de winterstop. Met andere woorden: we starten het nieuwe seizoen met meer dan 18.000 abonnees", laten ze immers weten.

"We stellen het belang van onze supporters voorop. Enerzijds als compensatie voor de zes gemiste wedstrijden afgelopen seizoen. En anderzijds om te anticiperen op onzekerheden zoals het aantal wedstrijden zonder of met beperkt publiek. Huidige abonnementen zullen minstens tot de winterstop – januari 2021, dus - blijven gelden. Als er tegen dan geen zes thuiswedstrijden voor publiek hebben plaatsgevonden, zal deze periode zelfs nog verlengd worden. Pas daarna zullen de huidige abonnementen verlopen. De verkoop van abonnementen voor de tweede seizoenshelft zal starten wanneer er meer duidelijkheid is."


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

Mooi gebaar van Genk?

Meest recent

Uitstel van executie bij Antwerp: vel Wils nog niet gered?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

5
5
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

22
22
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

228
228
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

0
0
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

26
26
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

291
291
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

28
28
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

92
92
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

78
78
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

104
104
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

101
101
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

148
148
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

168
168
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

62
62
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

357
357
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

48
48
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

146
146
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

65
65
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

77
77
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

130
130
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

59
59
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

448
448
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

163
163
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

124
124
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

27
27

Meer sportnieuws