Lionel Messi heeft voor de vierde keer op rij de Gouden Bal gewonnen. Belgisch bondscoach Marc Wilmots en Vincent Kompany, aanvoerder van de Rode Duivels, plaatsten de Argentijn op één in de verkiezing. Dat meldt
Belga.
Voor elk land mochten de kapitein en de trainer van de nationale ploeg hun stem uitbrengen in de verkiezing voor de beste voetballer ter wereld. Wilmots en Kompany zetten Messi mee op weg naar zijn vierde trofee.
De bondscoach vindt Messi de beste, voor Radamel Falcao (Atletico Madrid) en Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain). Voor Manchester City-verdediger Kompany was de Barcelona-ster beter dan zijn ploegmaat Xavi. Falcao kreeg van hem het brons.
Messi wint de Bal voor de vierde keer op rij en breekt zo alweer een record. Cristiano Ronaldo werd tweede, Andrés Iniesta werd derde. Kompany greep naast een plaats in het Wereldelftal van 2012.
LEES OOK:
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'