Debutant in selectie Anderlecht, ook Verschaeren van de partij

door
Debutant in selectie Anderlecht, ook Verschaeren van de partij

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend tegen Eupen zijn meest overtuigende zege van het seizoen tot dusver en blijft daardoor een kansje behouden op deelname aan Play-Off I. Maar dan moet er zaterdagavond wel bevestigd worden. De Brusselaars gaan dan op bezoek bij hekkensluiter Waasland-Beveren.


Vrijdagavond maakte coach Frank Vercauteren zijn selectie bekend voor de verplaatsing naar de Freethiel. In vergelijking met vorige week valt onder andere Zakaria Bakkali af, hij viel deze week opnieuw geblesseerd uit. Ook Nacer Chadli (die ook nog eens ziek was geworden), Kemar Roofe en de andere langdurig geblesseerden zijn er nog niet bij.

Maar er is ook goed nieuws. Yari Verschaeren is opnieuw van de partij nadat hij maandagavond al zijn wederoptreden maakte bij de beloften. En ook Kemar Lawrence is er een eerste keer bij. Omdat de Jamaicaanse winteraanwinst geen officiële wedstrijd meer had gespeeld sinds oktober, duurde het een tijdje alvorens hij speelklaar was. Maar mogelijk maakt de linksback zaterdag dus zijn officiële debuut.

De volledige selectie:
Vincent Kompany, Michel Vlap, Marko Pjaca, Elias Cobbaut, Peter Zulj, Dejan Joveljic, Hendrik Van Crombrugge, Davy Roef, Edo Kayembe, Francis Amuzu, Albert Sambi Lokonga, Jeremy Doku, Sieben Dewaele, Yari Verschaeren, Killian Sardella, Marco Kana, Amir Murillo, Rik Vercauteren, Kemar Lawrence

JOUW MENING TELT:
Binnen het groeiproces zou PO II nog niet zo'n slechte zaak zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

68
68
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

174
174
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

45
45
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

53
53
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

116
116
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

173
173
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

757
757
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

96
96
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

416
416
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

91
91
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1233
1233
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

705
705
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

502
502
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1753
1753
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

765
765
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

658
658
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

522
522
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

153
153
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

100
100
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

577
577
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

203
203
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

427
427

Meer sportnieuws