'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

door
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet vertrekken staat zo goed als vast. Aan de ellenlange lijst met kandidaten om andere oorden op te zoeken mag nu nog een verrassende naam worden toegevoegd.

Ardon Jashari is grof wild op de transfermarkt, maar voor Raphael Onyedika, Maxim De Cuyper en Joel Ordonez lijkt een stap hogerop ondertussen zelfs reeds een uitgemaakte zaak. Terwijl er op het middenveld vermoedelijk dus heel wat werk aan de winkel is heeft Blauw-Zwart voor dat laatste duo wel nu al een paar potentiële vervangers in de rangen.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Opvolger van Ordonez

Links achterin kan Nicky Hayen de kaart trekken van Joaquin Seys of Bjorn Meijer, al gaat de Nederlander net als onder meer Casper Nielsen, Ferran Jutglà en Romeo Vermant wel zijn laatste contractjaar in. Centraal achterin is dat tevens het geval voor Jorne Spileers, die misschien dus andere oorden opzoekt. Al blijft het voorlopig wel stil in zijn dossier.

Net zoals winteraanwinst Vince Osuji krijgt het product van eigen kweek mogelijk dan ook een nieuwe kans eens Ordonez zijn transfer te pakken heeft. Al lijkt diens gedoodverfde opvolger momenteel toch vooral Zaid Romero te zijn. Een jaar geleden legde Blauw-Zwart nog een zestal miljoen op tafel om de 25-jarige Argentijn los te weken uit zijn thuisland.

Romero richting exit?

Door de loodzware concurrentie in het hart van de Brugse defensie kwam Romero sindsdien echter nauwelijks 16 keer in actie. In januari werd de linkspoot al aan een eventuele terugkeer naar Zuid-Amerika gelinkt, maar uiteindelijk bleef hij gewoon op post. Nadien mocht hij van Nicky Hayen af en toe ewl eens een tandem vormen met Brandon Mechele.

Toch valt een exit niet uit te sluiten. Volgens lokale media hebben zowel Racing Club als Independiente namelijk een oogje laten vallen op Romero, die nog tot medio 2028 vastligt in Jan Breydel. De twee Argentijnse topclubs zouden wel graten zien in de verdediger, wiens marktwaarde nog op drie miljoen wordt geschat. Mag hij net als Nielsen beschikken?

Gelooft u nog in Romero?

Meest recent

Voeten op de grond: Anderlecht toch géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

0
0
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

10
10
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

47
47
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

41
41
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

110
110
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

203
203
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

116
116
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

71
71
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

184
184
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

70
70
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

77
77
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

72
72
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

131
131
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

177
177
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

370
370
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

227
227
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

113
113
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

273
273
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

376
376
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

175
175
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

295
295

Meer sportnieuws