'Einde seizoen Colassin dreigt na operatie'

door
'Einde seizoen Colassin dreigt na operatie'

RSC Anderlecht boekte afgelopen vrijdag een knap punt op het veld van AA Gent (1-1), andermaal was het Antoine Colassin die voor het doelpunt zorgde. Maar de Brusselaars zullen het nu een tijdje zonder de revelatie van de voorbije weken moeten doen. Zo bleek zijn operatie niet langer uit te stellen.

Colassin sukkelde al eventjes met een kwetsuur aan de ligamenten van zijn enkel. Hierdoor kon hij niet voluit gaan op training, maar bij gebrek aan andere spitsen werd hij telkens klaargestoomd voor de wedstrijden. Nu heeft men echter beslist dat deze situatie niet langer kan blijven duren. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Colassin maandag onder het mes zou gaan.

De 18-jarige zal hierdoor zeker een tweetal maanden aan de kant staan, de club hoopt wel dat hij terug inzetbaar is tegen de Play-Offs. Omdat schijnbaar niemand goed weet wanneer Landry Dimata en Kemar Roofe weer fit zijn, wordt volgens HLN in eerste instantie naar Dejan Joveljic gekeken om hem te vervangen.

De huurling van Eintracht Frankfurt maakte vrijdag zijn debuut als invaller en kwam een dag later ook in actie in de oefenpot tegen Dudelange (2-1). Maar door zijn gebrek aan speelminuten in de eerste seizoenshelft kampt de Serviër wel nog met een bepaalde fysieke achterstand. Afwachten of hij die snel kan wegwerken.

UPDATE 10u35

Anderlecht zou dus de definitieve beslissing hebben genomen om Antoine Colassin onder het mes te laten gaan. Nadien zou hij volgens HLN zo’n twee maanden out zijn, althans dat is de betrachting, maar bij de RTBF zijn ze toch iets meer pessimistisch. Want volgens het Waalse medium kan zijn inactiviteit ook uitlopen naar drie maanden. Gezien we dan al midden mei zijn, zou dat zo goed als zeker einde seizoen betekenen voor de jonge aanvaller. Colassin zou dan mogelijk nog één of twee wedstrijden kunnen meespelen, maar lijkt de kans sowieso klein dat Anderlecht dat risico zou nemen.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Zien we hem dit seizoen nog terug?

Meest recent

Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

21
21
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

62
62
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

40
40
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

72
72
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

92
92
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

131
131
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

135
135
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

282
282
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

200
200
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

326
326
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

146
146
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

159
159
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

95
95
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

215
215
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

829
829
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

215
215
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

553
553
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

375
375
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

213
213
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

272
272
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

169
169
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

544
544
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

403
403
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

213
213

Meer sportnieuws