Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe trainer. Behalve een karrevracht aan buitenlanders is ook Peter Maes een naam die veel over de tongen gaat. Maar voorzitter Lambrecht van Lokeren is zeker dat zijn trainer blijft.
"Ik begrijp het standpunt van mijn voorzitter, maar er staat wel een clausule in mijn contract. Ik ben echter geen vragende partij om te vertrekken. Er is misschien wel interesse, maar niet concreet, want ik heb niet met Club aan tafel gezeten. Het is niet dat de toestand in Brugge me afschrikt. Bij KV Mechelen en Lokeren heb ik ook puin geruimd. Maar als er nu geen topclub komt, komt die later wel", aldus Maes in
Gazet van Antwerpen.
"Het is simpel: ik wil Peter niet kwijt. Geld of geen geld, daar gaat het niet om. Ik heb jarenlang gesukkeld om een goede trainer te vinden. Nu heb ik er één, en ik laat hem niet gaan", is de reactie van Roger Lambrecht.
"Met deze trainer gaan we voluit voor een plaats in play-off 1. Hij zal dus zijn contract, dat nog anderhalf jaar loopt, uitdoen. Misschien ga ik hem zelfs een nieuw contract aanbieden. Trouwens, ik heb de mensen van Club gezien op de Pro League. De voorzitter bevestigde me dat ze niet Peter Maes zullen pakken, maar een buitenlander."
LEES OOK:
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert