'Club grijpt dan toch naast gewenste spits'

door
'Club grijpt dan toch naast gewenste spits'

Club Brugge haalde met Odilon Kossounou en Eduard Sobol reeds zijn eerste aanwinsten voor volgend seizoen in de rangen, maar het valt toch te verwachten dat Blauw-Zwart nog enkele aankopen zal doen. Vooral in het aanvallende compartiment mag nog wat extra kwaliteit verwacht worden.


Zo werden de Bruggelingen de laatste weken al in verband gebracht met enkele aanvallers, ter vervanging van de vertrokken Wesley. Silas Wamangituka van Paris FC zou op de shortlist staan. Daar zou Club al een bod voor hebben uitgebracht van 4 à 5 miljoen euro, maar dat volstond niet. Bovendien krijgt Blauw-Zwart voor hem ook zware buitenlandse concurrentie.

UPDATE 07/07
De voorbije dagen bleef het redelijk stil rond Wamangituka, maar Blauw-Zwart blijft kans maken op zijn komst. Volgens Le Parisien heeft Toulouse zich inmiddels teruggetrokken, Club Brugge wordt echter bij de clubs gerekend die nog steeds kans maken op zijn komst. De aanvaller blijft echter een dure vogel. Paris FC zou minstens 6 miljoen euro verlangen en door de grote concurrentie kan die prijs nog toenemen.

UPDATE 18u10
Club zou volgens Le Parisien dus nog tot de kanshebbers behoren, maar dat bericht wordt tegengesproken door diverse andere media. Wamangituka zou immers goed op weg zijn naar Lille OSC. De nummer twee van het voorbije seizoen uit de Ligue 1 heeft naar verluidt een akkoord gevonden omtrent een transfersom van zes miljoen euro en zou de spits een akkoord van 4 seizoenen voorschotelen. Een officiële bevestiging is er echter nog niet.

LEES OOK: Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Club moet absoluut een nieuwe spits aantrekken ...

Meest recent

Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

2
2
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

148
148
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

15
15
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

139
139
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

432
432
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

40
40
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

61
61
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

117
117
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

306
306
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

386
386
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

320
320
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

470
470
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

139
139
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

434
434
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

606
606
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

46
46
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

115
115
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

176
176
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

35
35
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

200
200
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

246
246
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

71
71
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

535
535
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

258
258
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

68
68

Meer sportnieuws