Christian Eriksen kende een meer dan behoorlijk seizoen bij Tottenham, maar uiteindelijk bleven de Spurs andermaal zonder prijzen achter. En daar heeft de Deen stilaan genoeg van. Om zijn palmares te kunnen vullen zou de spelmaker deze zomer dan ook willen vertrekken uit Londen.
En omdat hij zijn laatste contractjaar is ingegaan in Londen, kan Tottenham moeilijk anders dan meewerken aan een transfer. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te gaan worden. Maar coach Zinedine Zidane zou daar intern hebben aangegeven dat hij niet veel heil ziet in een samenwerking met Eriksen. En dus moet hij tot zijn eigen spijt een andere club zoeken. Volgens de Sunday Mirror zou de Deen nu zijn zinnen hebben gezet op een spraakmakende binnenlandse transfer.
Het medium schrijft namelijk dat Eriksen de deur heeft opengezet voor Manchester United. Op Old Trafford is Ole Gunnar Solskjaer momenteel bezig met de renovatiewerken en Eriksen is naar verluidt wel positief over het project. De Spurs staan uiteraard niet te springen om hem naar een rechtstreekse concurrent te laten gaan, daarom zou CEO Daniel Levy maar liefst 100 miljoen pond vragen. Dat bedrag lijkt bij United enkel haalbaar is Paul Pogba verkocht wordt.
LEES OOK: 'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'
Kobe K