KV Mechelen ging zaterdagavond kansloos de boot in tegen RSC
Anderlecht. Na de 1-4-nederlaag klonk het bij
Malinwa unaniem: "We zijn overklast door een sterke landskampioen." Joachim Van Damme en Nicklas Pedersen reageerden op de clubwebsite.
Invaller Van Damme vond dat er weinig tegen
Paars-Wit te beginnen viel. "We botsten op een erg sterk Anderlecht, we wisten geen raad met hun hoge pressing waardoor we vaak in de problemen kwamen. Ik kreeg mijn kans op een voor mij ongewone positie centraal achterin, maar ben nog aardig geslaagd in mijn opzet. Ik voel me scherper dan enkele weken geleden."
Pedersen, die de eerredder voor de
Kakkers scoorde, was ontgoocheld. "Ik scoor wel, maar dat hadden er eigenlijk drie moeten zijn", zucht de aanvaller. "Het waren echte doelrijpe kansen, maar er ging telkens iets fout. Bij die grote kans zie ik de bal niet goed. Mijn doelpunt kwam te laat om nog weerwerk te bieden in het slot."
"We waren gewoon te nerveus vanavond", besluit de Deen. "We ontwikkelden onvoldoende ons eigen spel, waardoor we steeds onder druk stonden. Maar eerlijk gezegd, dit Anderlecht was echt wel sterk."
LEES OOK:
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’