Club Brugge sluit zondagavond zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen Antwerp. Hoewel er niets meer op het spel staat wil Blauw-Zwart absoluut winnen om de supporters te bedanken voor hun steun in de afgelopen maanden. Voor coach Ivan Leko wordt het dan weer zijn laatste wedstrijd als T1 van de vice-kampioen.
Een officiële bevestiging daarvan is er nog niet, maar in een interview met Het Laatste Nieuws gaf de Kroaat toe dat hij voor een emotioneel afscheid staat. Zaterdagnamiddag maakte hij alvast zijn laatste selectie bekend en daarin toch enkele verrassingen. Brandon Mechele is afwezig wegens schorsing, maar ook Clinton Mata, Emmanuel Dennis en Arnaut Danjuma staan niet op de spelerslijst.
Daarnaast haalde Leko enkele youngsters bij de groep. Zo zit Cyril Ngonge nog eens in de selectie, maar vooral de naam van Brendan Schoonbaert springt in het oog. De Belgische jeugd-international is een vaste waarde bij de Brugse beloften en krijgt nu dus mogelijk een kans om zich te tonen bij de grote jongens.

LEES OOK: 'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'
Kobe K