TRANSFERUURTJE: 'Hoop bij KRC Genk, zware tegenvaller voor PSG'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hoop bij KRC Genk, zware tegenvaller voor PSG'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk blijft hopen op een goede afloop in het dossier rond Alejandro Pozuelo. De Limburgers hopen Toronto FC te overtuigen om de overgang van de Spanjaard uit te stellen tot na het seizoen in België. Volgens Het Laatste Nieuws reist technisch directeur Dimitri De Condé dit weekend naar New York om er te onderhandelen. Ondertussen zoeken de Canadezen alternatieve pistes, Sofiane Hanni (ex-Anderlecht, nu Spartak Moskou) wordt opnieuw genoemd.

Jelle Van Damme blijft een belangrijke pion voor Antwerp, maar zijn contract werd er nog niet verlengd en ook een transfer sluit hij niet uit. "Ik ben einde contract, maar sinds enkele weken beginnen de dingen te bollen... Ik krijg telefoons en concrete aanbiedingen, veel uit het buitenland - soms ver weg, soms heel ver weg. Ik sta open voor alles, een keertje luisteren, kan nooit kwaad", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Charleroi onderneemt momenteel stappen om zijn sleutelspelers langer vast te leggen. Zo kondigde manager Mehdi Bayat vrijdag aan dat Nurio Fortuna een nieuw contract getekend heeft op Mambourg. De Portugese linksachter ligt voortaan nog vijf jaar vast.

BUITENLAND
Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté heeft blijkbaar geen trek in een terugkeer naar Frankrijk op korte termijn. Volgens Le10 Sport heeft hij een aanbieding van Paris Saint-Germain afgewezen. De timide wereldkampioen zou hopen op een transfer naar FC Barcelona óf Real Madrid. Voor de Parijzenaars is de nieuwe afwijzing een grote klap nadat eerder al Frenkie de Jong Barça verkoos, toch zouden ze Kanté nog niet helemaal opgeven.

De kans bestaat dat Paulo Dybala komende zomer vertrekt bij Juventus, aan interesse in de Argentijn geen gebrek. Don Balon spreekt alvast van een mogelijke oorlogsvoering tussen de oude vijanden Pep Guardiola (Manchester City, ex-Barcelona) en Florentino Pérez (Real Madrid). De Spaanse manager zou volgens het medium in Dybala de opvolger van diens landgenoot Sergio Agüero zien. Pérez is op zoek naar een aanvallende versterking, die nog jaren mee kan.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Pozuelo het seizoen afwerkt in Genk?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

9
9
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

4
4
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

21
21
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

66
66
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

134
134
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

544
544
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

86
86
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

358
358
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

83
83
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1112
1112
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

653
653
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

468
468
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1628
1628
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

700
700
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

623
623
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

503
503
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

214
214
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

144
144
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

131
131
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

565
565
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

196
196
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

416
416
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws