Marc Coucke zit niet stil als voorzitter van RSC Anderlecht en wist op enkele weken tijd al de hele bestuurstop te hervormen. Momenteel buigt hij zich met rechterhand Luc Devroe over het sportieve luik. Zo werden met Yevhen Makarenko en Kristal Abazaj al twee aanwinsten voor volgend seizoen aangetrokken.
En daar stopt het niet bij. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook Antonio Milic komend seizoen wellicht het shirt van Anderlecht zal aantrekken. De 24-jarige verdediger komt momenteel nog uit voor KV Oostende. "Milic gaat zo goed als zeker naar Anderlecht in ruil voor een transferbedrag dat hoogstwaarschijnlijk al bepaald is", schrijft de krant.
Ook afgelopen winter stond RSCA al dicht bij de komst van de Kroatische centrumverdediger. Maar op het laatste moment besloot Coucke om die transfer af te blazen. Hij was toen immers nog voorzitter van KVO en wou elke vorm van eventuele belangenvermenging uitsluiten.
LEES OOK: 'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'
Kobe K