'Conte geeft vijfkoppig verlanglijstje door: Nieuwe Chelsea-Duivel op komst'

door
'Conte geeft vijfkoppig verlanglijstje door: Nieuwe Chelsea-Duivel op komst'

Chelsea FC behaalde afgelopen weekend weliswaar een knap en verdiend punt op Anfield, de kloof met de twee ploegen uit Manchester werd wederom vergroot. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de Blues zich in januari zullen versterken. En wat dat betreft heeft coach Antonio Conte zijn huiswerk al gedaan.


Zo meldt The Daily Star dat de Italiaan een vijfkoppig verlanglijstje heeft doorgegeven aan het bestuur. In eerst instantie moet het dit keer wel prijs zijn bij Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton), die ook afgelopen zomer erg gegeerd wild waren op Stamford Bridge. Vooral bij die laatste lijkt één en ander mogelijk nu de Toffee's blijven sukkelen. Daarnaast wilt Conte ook profiteren van de hevige concurrentiestrijd bij PSG: Lucas Moura komt sinds de komst van Mbappe en Neymar amper nog aan de bak en zou in Londen aanspraak maken op veel meer minuten. Al is deze transfer geen prioriteit nu Willian zich steeds meer aan het profileren is.

Omdat spelers als David Luiz en Gary Cahill de grens van 30 jaar inmiddels hebben overschreden, zou Conte het hart van zijn defensie willen verjongen met oog op de langere termijn. Daarom heeft hij zijn zinnen gezet op de 20-jarige Mounter Diakhaby, bezig aan een weergaloos seizoen bij Olympique Lyon. De laatste naam op het lijstje is niet geheel onverwacht een Rode Duivel. Conte wilt immers ook een grote, sterke spits die vertrouwd is met de competitie en denkt daarom al langer aan Christian Benteke. De Belg is veel goedkoper alternatief dan Belotti en andere Icardi's, bovendien heeft hij zijn waarde in de Premier League al meermaals bewezen. Al zal Michy Batshuayi dit nieuws niet graag horen.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

1
1
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

13
13
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

22
22
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

216
216
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

63
63
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

16
16
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

29
29
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

189
189
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

297
297
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

84
84
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

253
253
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

321
321
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

368
368
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

297
297
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

110
110
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

544
544
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

720
720
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

238
238
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

308
308
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

131
131
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

336
336
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

373
373
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

215
215

Meer sportnieuws