Anderlecht bevoordeeld in eigen huis? "Wat bezielde hem daar"

door
Anderlecht bevoordeeld in eigen huis?

De topper tussen RSC Anderlecht en KRC Genk stelde voetballend gezien weinig voor, toch was er achteraf voldoende stof tot nakaarten. En daarin speelde scheidsrechter Bart Vertenten een grote rol. Zo kwam bijvoorbeeld Lukasz Teodorczyk er met geel vanaf, nadat hij toch vrij duidelijk had nagetrapt.


Op die beslissing van Vertenten kwam inmiddels al heel wat kritiek en is het afwachten hoe de reviewcommissie hierop reageert. Analist en ex-bondscoach Wilfried Van Moer vindt de actie van de ref alvast onbegrijpelijk. "Wat bezielde de ref daar eigenlijk? Hij moet schelpen op zijn ogen gehad hebben, anders zou hij toch nooit geel getrokken hebben?", stelt de meervoudig Gouden Schoen in Het Belang van Limburg.

Van Moer heeft als ex-speler van onder meer Standard en Antwerp natuurlijk de nodige ervaring met duels in het Astridpark. En hij vindt de thuisploeg daar toch altijd wat bevoordeeld. "Op Anderlecht ben je op dat vlak als tegenstander toch in het nadeeel, als een Genkenaar hetzelfde had gedaan, had hij zeker en vast rood gekregen."

LEES OOK: Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSCA wordt in eigen huis te fel bevoordeeld ...

Meest recent

Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

111
111
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

79
79
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

147
147
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

547
547
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

390
390
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

32
32
Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

72
72
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

418
418
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

582
582
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

114
114
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

258
258
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

149
149
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

169
169
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

388
388
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

578
578
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

45
45
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

149
149
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

291
291
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

464
464
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

142
142
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

801
801
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

282
282
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

172
172
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

268
268

Meer sportnieuws