Eden Hazard mocht vrijdagavond de Engelse titel vieren met Chelsea FC. De club treedt volgend seizoen dus aan in de Champions League en daarin wil het zelfs meedingen naar eindwinst. Daarom zouden de Blues een grote inspanning willen doen om de Belgische uitblinker op Stamford Bridge te houden.
Zo zou de club van Hazard de
best betaalde Chelsea-speler ooit willen maken. Iets wat vooral met de interesse van Real Madrid heeft te maken. De Madrilenen, waar coach Zinedine Zidane een groot liefhebber van Hazard is, trokken de voorbije weken immers nadrukkelijk aan zijn mouw. Maar de mogelijke
transfer van de Rode Duivel zorgt in de Spaanse hoofdstad voor beroering.
Volgens
Don Balon heeft middenvelder Isco zich immers tegen de komst van Hazard geuit. De Spanjaard zou zijn contract enkel willen verlengen indien er geen speler van het profiel-Hazard gehaald wordt. Afwachten of het bestuur hier ook gehoor aan geeft.
LEES OOK:
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool