Elimane Coulibaly heeft nog een nieuwe club gevonden. De ex-spits van onder meer AA Gent en KV Oostende zat zonder club sinds hij vorige zomer moest vertrekken bij Moeskroen. Hij gaat nu aan de slag bij KVK Westhoek, in de tweede amateurliga.
BUITENLAND
Romelu Lukaku is sinds vorig weekend topschutter in de Premier League en dat is voldoende om de geruchtenmolen rond zijn toekomst weer in gang te zetten. Chelsea wil komende zomer fors investeren om hem terug naar Stamford Bridge te halen, klinkt het bij Yahoo.
Na de komst van Gabriel Jesus ziet het er alsmaar meer uit dat Sergio Agüero volgende zomer Manchester City zou kunnen verlaten. Verschillende clubs azen op de Argentijn, waar nu ook FC Barcelona bijgevoegd mag worden. Ondertussen raakte ook bekend dat City 93 miljoen euro voor zijn spits zou willen vangen.
Cheick Tioté is de volgende bekende naam die de stap naar China zet. De ex-middenvelder van Anderlecht verruilt Newcastle United voor Beijing Enterprises, een Chinese tweedeklasser.
Mogelijk volgt Carlos Bacca nog in zijn voetsporen. De gewezen topschutter van Club Brugge kan op belangstelling rekenen van Tianjin Quanjian, de club van Axel Witsel en Alexandre Pato.
PSV hoopt in mei een Belgisch talent vast te leggen. Op zijn zestiende verjaardag kan Sekou Sidibe een contract voor drie jaar tekenen. De speler staat ook in de belangstelling van Engelse clubs.LEES OOK: STVV maakt exit sterkhouder officieel en vangt jackpot
Jannick Lanckriet