Nadat zijn LA Galaxy in de kwartfinales van de MLS uitgeschakeld werd door Colorado Rapids, zit het seizoen van Jelle Van Damme er al op. Het nieuwe seizoen gaat in de Verenigde Staten pas in maart van start en dus heeft de verdediger nog een lange vakantie voor de boeg.
In het verleden kozen spelers als David Beckham en Thierry Henry ervoor om die periode te overbruggen met een uitleenbeurt aan een Europese club en vrijdag werd geopperd dat ook Van Damme mogelijk voor die constructie zou gaan.
Hij zou onderhandelen met Standard.
Maar tegenover
Het Nieuwsblad zou de entourage van de speler met klem ontkend hebben dat er gesprekken plaatsvinden. De linksvoetige verdediger keert dus niet terug naar Luik, waar hij al van januari 2011 tot januari 2016 speelde.
LEES OOK:
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard