Verder zou Club ook denken aan Yacouba Sylla. De 25-jarige middenvelder speelde het voorbije seizoen voor Stade Rennes. Hij kwam er tot 20 wedstrijden in de Ligue 1, waarvan achttien als titularis.
La Gazzetto dello Sport meldt dat Celta de Vigo een bod van 10 miljoen euro zou gaan neerleggen om Dennis Praet los te wringen bij RSC Anderlecht. Gezien zijn aflopende contract moet dit normaal gezien voldoende zijn. Het is in ieder geval veel meer dan wat Sampdoria, die andere geïnteresseerde club, wil bieden.
Op jaarlijkse fandag liet Lommel United immers weten dat de transfers van Jesse Bertrams en Alexandre De Bruyn werden afgerond. Die eerste is een 21-jarige doelman en komt over van Jong PSV, waar zijn contract niet verlengd werd. De Bruyn is dan weer een jeugdproduct van RSC Anderlecht en vormt een versterking voor de aanvalslinie.
Lierse verzekerde zich van de diensten van Kyriakos Mazoulouxis. De 19-jarige Griek was al twee weken op proef bij de club en liet een zodanig goede indruk na dat Lierse hem een contract voor twee seizoenen heeft laten tekenen, met een optie op nog twee bijkomende seizoenen.
BUITENLAND
Volgens TuttoSport is het Inter Milaan dat over de beste papieren beschikt om Axel Witsel binnen te halen. Nadat de Nerazzurri naast Joao Mario grepen, zou de middenvelder van Zenit Sint-Petersburg nu helemaal bovenaan de verlanglijst staan. Bovengenoemde bron meldt dat de Milanezen momenteel nog onderhandelen met zijn entourage over een persoonlijk akkoord. Witsel zelf zou alvast de Serie A boven de Premier League verkiezen.
Chelsea rondde de toptransfer van N'Golo Kanté af, maar de Franse controleur is zeker niet de laatste aanwinst van de Blues. Volgens Daily Express heeft de Londense club nu zijn zinnen gezet op Riyad Mahrez, die zijn contract bij Leicester City niet wil verlengen. Ook FC Barcelona zou denken aan de 'Speler van het Jaar' uit de Premier League.
Het begint er steeds meer op te lijken dat James Rodriguez vertrekt bij Real Madrid. De Colombiaan dreigt uit het basisteam van coach Zinedine Zidane te vallen en daarom zoekt hij naar een nieuwe uitdaging. Volgens The Sun strijden drie Engelse teams om de diensten van de aanvallende middenvelder: Chelsea, Manchester United en West Ham United.
SSC Napoli wil Gonzalo Higuain wel verkopen aan Arsenal, maar zeker niet aan Juventus. Indien de Oude Dame zich meldt, moet het de volle afkoopsom van 94 miljoen euro op tafel leggen.
Volgens The Daily Mail aast Everton op de handtekening van doelman Kasper Schmeichel, die een sterk seizoen heeft opzitten bij Leicester City. Met Ron-Robert Zieler haalde de landskampioen al een nieuwe doelman. The Foxes vragen echter een slordige 25 miljoen euro voor haar 29-jarige sluitstuk, die naar verluidt wel oren heeft naar Everton.LEES OOK: 'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'
Kobe K