RSC
Anderlecht wist de voorbije jaren een aantal jongeren met succes te laten doorstromen naar de A-kern. Maar voor bepaalde jeugdspelers moest Paars-Wit elders op zoek naar een oplossing. Samuel Bastien bijvoorbeeld, werd op huurbasis gestald bij de Italiaanse tweedeklasser Avellino.
En daar liet de 19-jarige middenvelder een uitstekende indruk achter. De club van onder andere Benjamin Mokulu hoopte om de optie in zijn contract te lichten, maar de onderhandelingen met Anderlecht draaiden op niets uit. Volgens
Het Laatste Nieuws lag de vraagprijs van 4 miljoen euro immers te hoog voor de ploeg uit de Serie B.
Toch mag de tweedeklasser blijven hopen. Anderlecht zou nu namelijk onderhandelen met enkele clubs uit de Serie A. Die zouden de middenvelder definitief kunnen overnemen en hem dan opnieuw stallen bij Avellino.
LEES OOK:
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits