Eden Hazard gaat in 2016 op zoek naar zijn eerste doelpunt van het seizoen voor Chelsea. Zondag krijgt hij een eerste kans, dan spelen The Blues tegen Crystal Palace. Als Hazard meteen scoort, heeft dat ook een symbolische waarde.
Zijn laatste doelpunt voor Chelsea dateert immers van 3 mei 2015 in de kampioenenmatch tegen ... Crystal Palace. "Als ik er mijn eerste van het seizoen kan scoren, zou dat erg goed zijn. Maar het belangrijkste is natuurlijk dat we er de drie punten pakken", klinkt het op de website van zijn club.
Hazard verschijnt wellicht in de basis, maar het staat nog niet vast op welke positie. De afgelopen weken werd hij meermaals als diepste man gebruikt. "Ik verkies het om vanaf de linkerflank te spelen, maar als ik opnieuw in de spits moet staan, waarom niet? Dan moet ik gewoon iets dieper gaan om de bal aan de voet te krijgen, maar daar hou ik wel van."
LEES OOK:
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'