Eersteklasser Oud-Heverlee Leuven heeft zijn budget voor volgend seizoen naar 8,5 miljoen euro opgetrokken. De promovendus kan daarmee rekenen op een toename van anderhalf miljoen ten opzichte van vorig jaar. Het nieuws staat te lezen in
De Morgen.
De extra financiële middelen komen hoofdzakelijk van geldschieters en sponsors. Ook rekent OHL op extra supporterssteun. Voorzitter Jan Callewaert hoopt dat het aantal abonnementen vijfduizend volgend seizoen bedraagt, dat zijn er driehonderd meer dan tijdens de huidige campagne.
Zelf zal de club negenhonderd extra zitplaatsen creëren in zijn stadion Den Dreef, wat de capaciteit verhoogt naar 9.600 zitjes. Vorig jaar stelde Leuven als doel play-off II voorop, wat met een veertiende plaats ook lukte. Met een budgetverhoging van zes naar 8,5 miljoen euro wil men volgend seizoen enkele plaatsen hogerop.
LEES OOK:
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig