Bij Sporting Lokeren lijkt de tijd van Onur Kaya zowat ten einde te zijn. Hij werd destijds overgenomen van Sporting Charleroi, maar kon nooit echt overtuigen. Roger Lambrecht schepte duidelijkheid over zijn situatie.
Zo legde hij uit dat hij volledig achter de keuze staat van Peter Maes om heel wat andere jongens speelkansen te geven in de Europa League, een zogenaamde B-ploeg. "B-ploeg tussen haakjes hé, vriend. Hij en ik hebben daar een beetje over gebabbeld. Remacle, Mertens, Ngolok, Dessers zou ik laten spelen. Kaya normaal ook, maar die is ziek."
Lambrecht beseft dat Kaya nog niet echt heeft kunnen overtuigen en wil dan ook een oplossing zoeken. "Die jongen moét spelen. Kaya is te goed om hier zijn broek te verslijten op de bank. Misschien verhuren we hem wel", gaf Lambrecht als mogelijke oplossing aan
Het Laatste Nieuws.