Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

door
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde jeugdacademie van RSC Anderlecht loopt alles naar eigen zeggen nog altijd op wieltjes. Toch zouden de Brusselaars maar al te graag Jean Kindermans terug naar het oude nest lokken. In de tussentijd wordt er alvast een toptalent weggeplukt op de Bosuil.

Volgens verschillende bronnen maakt Darnell Kabongo namelijk de overstap naar Neerpede. De pas 13-jarige spits wordt aanzien als een van de grootste talenten uit de lichting van 2012. Dit seizoen was hij volgens Platform bijvoorbeeld reeds goed voor maar liefst 61 doelpunten en 15 assists. Statistieken die alvast tot de verbeelding spreken.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

RSCA shopt bij Antwerp

Kabongo wordt dan ook omschreven als een potentieel goudhaantje met neorm veel groeimarge. "Met deze transfer haalt Anderlecht een speler binnen met snelheid, rendement en een echte neus voor doelpunten. Een naam om de komende jaren zeker in de gaten te houden", klinkt het nog. Ook elders vallen er gelijkaardige geluiden te rapen.

Uiteraard is het nog veel vroeg om de verwachtingen nu al hoog te leggen, maar mogelijk voegt Paars-Wit dus een nieuw raspaardje toe aan de kweekvijver van talent. Hoewel de kaart van de jeugd in het recente verleden af en toe nog nog een pak nadrukkelijker getrokken werd, krijgen producten van eigen kweek nog steeds volop hun kans.

Comeback Kindermans?

Op termijn hoopt Kabongo in hun voetsporen te treden. Wie weet is zijn komst ook wel een voorbode voor de verhoopte comeback van Kindermans, die onder het bewind van ex-voorzitter Wouter Vandenhaute na bijna twee decennia trouwe dienst naar Antwerp vertrok. Beide partijen zaten naar verluidt alleszins al eens met elkaar rond de tafel.

Denkt u dat Kindermans terug naar RSCA zal keren?

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

1
1
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

228
228
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

23
23
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

30
30
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

212
212
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

43
43
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

276
276
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

343
343
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

46
46
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

147
147
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

119
119
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

285
285
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

677
677
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

153
153
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws