Standard heeft goed nieuws gemeld zaterdag. Trainer Guy Luzon kan opnieuw beroep doen op Mehdi Carcela. De vleugelspeler lag al een tijdje in de lappenmand na de beruchte tackle van Björn Ruytinx. Hij mocht zelfs al opdraven in een oefenpot tegen Borussia Dortmund. Dat meldt
Het Laatste Nieuws.
Standard verloor zijn oefenduel op oefenkamp in Marbella met 2-0 tegen de Duitse grootmacht, maar kon opnieuw rekenen op Carcela. Zijn herstel is sneller verlopen dan verwacht en hierdoor kan hij na de winterstop opnieuw zijn opwachting maken.
Naar eigen zeggen wil de aanvaller nu op het veld weer spreken en het niet meer hebben over die bewuste wedstrijd tegen Oud-Heverlee Leuven. Standard moet zaterdag aan de slag, in eigen huis, tegen KV Oostende.
LEES OOK:
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland