Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op weg naar een rustig seizoen. Eén van de zomeraanwinsten weet zich door te zetten in Noord-Limburg. Hij maakt indruk.
Het was toch wel een grote verrassing dat Lommel SK Don-Angelo Konadu van Ajax kon huren én dat met een aankoopoptie. De 20-jarige spits mocht voordien immers toch minuten maken bij het eerste elftal in Amsterdam.
LEES OOK: 'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'
Konadu maakt indruk bij Lommel SKDaar zag Ronald de Boer zelfs wat trekjes van Patrick Kluivert in hem. “Wat ik een potentiële nieuwe Patrick Kluivert vind, is Don-Angelo Konadu”, zei De Boer anderhalf jaar geleden. Dat waren zeer mooie woorden voor de jonge Nederlandse spits.
Bij Ajax had hij dit seizoen Tolu Arokodare, Kasper Dolberg en Marcus Leonardo voor zich. Dat was van het goede wel wat te veel. Konadu trok zijn conclusies en Lommel SK zag zijn kans. Een perfecte oplossing voor de twee partijen.
Ajax kijkt mee
Konadu past als gegoten in de Jupiler Pro League. Hij is fysiek sterk, snel, best wel krachtig en heeft ook goede voeten. Zo wist hij toch al drie keer te scoren en een assist uit te delen in acht competitiematchen.
De aanvaller maakte het de verdedigers in de JPL moeilijk. Ajax zal het allemaal in de gaten houden. Lommel SK heeft dan wel een aankoopoptie, Ajax zal de ontwikkeling die Konadu maakt alvast zéér interessant vinden. Kan hij ook tegen Royal Antwerp FC de Lommelse fans plezieren?
Claudio Reulens