'Kassa rinkelt bij Club Brugge: goudhaantje pakt koffers'

704
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: goudhaantje pakt koffers'

Club Brugge streek deze zomer al zo'n 80 miljoen op aan transferinkomsten, maar in het slot van de mercato lijkt de kassa nog eens stevig te zullen rinkelen in Jan Breydel. Tenslotte blijkt het alsmaar meer een uitgemaakte zaak dat Joel Ordonez andere oorden zal opzoeken. Een stand van zaken.

De 22-jarige Ecuadoraan liep op het afgelopen WK eeen voetbreuk op, waardoor hij nog een maand aan de kant staat. Hoewel het al vast leek te staan dat hij eindelijk een stap hogerop zou zetten, dreigde Ordonez zo een streep te moeten trekken door zijn verhoopte transfer. Nu zit er plots evenwel schot in de zaak. Zo geraakte eerder al bekend dat Aston Villa een oogje op hem heeft laten vallen.

LEES OOK: Rampscenario voor Club Brugge: miljoenen de vuilbak in

Ordonez naar Villa

Dat wordt ook bevestigd door The Athletic, dat zelfs gewag maakt van concrete interesse. "Aston Villa heeft contact opgenomen met de Belgische club. Ordonez is een van de kandidaten om Ezri Konsa te vervangen", luidt het. Nu ze een streep mogen trekken door Taylor Harwood-Bellis (ex-Anderlecht) willen de Britten alvast een versnelling hoger schakelen in de jacht op de centrale verdediger.

Zijn prijskaartje ligt nochtans gevoelig hoger, want naar verluidt hoopt Blauw-Zwart maar liefst zo'n 45 miljoen te vangen voor de 20-voudig international. Al beweert Het Laatste Nieuws dat, overeenkomstig met zijn marktwaarde, een tiental miljoen minder ook al moet volstaan. Dan nog blijkt het water voorlopig echter nog te diep. "Een akkoord over de transfersom is nog veraf", aldus de krant.

Jackpot voor Club?

Beide ploegen zouden wel volop onderhandelen om de kloof tussen vraag en aanbod te overbruggen, maar momenteel vindt Aston Villa de Brugse vraagprijs te gortig. Welk bedrag de Engelse subtopper dan wel veil heeft voor Ordonez, die tot medio 2029 vastligt, is momenteel niet bekend. Hoe dan ook neemt de belangstelling uit Birmingham ook volgens Het Nieuwsblad concrete vormen aan.

Zelf heeft Ordonez volgens de krant zelfs reeds een persoonlijke overeenkomst op zak. Op clubniveau is er dus nog geen witte rook, maar ook hier luidt het dat de gesprekken zich intussen in een vergevorderd stadium bevinden. "Het dossier zit begin deze week in een beslissende fase", zal Aston Villa de knoop om al dan niet door te duwen wellicht eerstdaags doorhakken. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Hoeveel zal Ordonez uiteindelijk opleveren?

Meest recent

Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

17
17
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

27
27
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

67
67
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

81
81
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

467
467
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

37
37
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

97
97
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

17
17
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

40
40
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

134
134
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

135
135
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

95
95
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

359
359
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

607
607
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

62
62
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

76
76
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

269
269
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

45
45
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

72
72
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

76
76
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

101
101
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

101
101
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

7
7
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

237
237
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

118
118

Meer sportnieuws