Anderlecht kan om 20u30 zijn kwalificatie voor de play-offs van de Europa League veiligstellen. Tegen PAOK moet het de 0-1-zege uit de heenwedstrijd over de streep zien te trekken. Daarvoor kan Vitor Bruno op een vrijwel volledige kern rekenen, maar toch krijgt Anderlecht in de uren voor de match nog slecht nieuws.
LEES OOK: 'Bruno zoekt typeploeg: vier wissels bij Anderlecht'
PAOK toch met KonstanteliasEen eerste tegenvaller komt van bij de tegenstander. Anderlecht wreef zich de voorbije dagen in de handen omdat PAOK het leek te moeten stellen zonder sterspeler Giannis Konstantelias. De 23-jarige middenvelder was woensdag niet mee op het vliegtuig naar Brussel gestapt.
Maar volgens Het Laatste Nieuws zal de ex-speler van Eupen, die in drie matchen dit seizoen al drie keer scoorde, er donderdag alsnog bij zijn. Om privéredenen was Konstantelias niet mee afgereisd, maar nu zou hij alsnog op weg naar ons land zijn voor de wedstrijd.
Boete van UEFA voor Anderlecht
Daarnaast bezorgt ook de UEFA Paars-Wit nog slecht nieuws. De Europese voetbalbond heeft Anderlecht immers een stevige boete opgelegd na de thuiswedstrijd tegen Hammarby in de vorige ronde. In totaal moet het maar liefst 27.625 euro neertellen.
Ongeveer de helft van die boete moet Anderlecht betalen voor het gooien van bekers op het speelveld, terwijl de andere helft er kwam voor het blokkeren van trappen op de tribunes. "RSC Anderlecht roept dan ook al haar supporters op om de stadionregels te respecteren, te beginnen met de thuiswedstrijd van vanavond tegen PAOK", klinkt het.
Jannick Lanckriet