'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

door
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético Madrid een ticket voor de achtste finale van de Champions League te bemachtigen. Om de boel achterin gesloten te houden rekent Ivan Leko onder meer op Joel Ordonez, die zichzelf nog wat meer in de kijker kan spelen. Voor zover dat nog nodig zou zijn tenminste.

Tenslotte wemelt het van de geruchten omtrent de 21-jarige Ecuadoraan, die in januari reeds voor een recordbedrag van 40 miljoen naar Crystal Palace kon verhuizen en eerder ook op een zucht van Olympique Marseille stond. Blauw-Zwart hield het been echter stijf en vindt dat Ordonez hoger mag mikken. Zeker indien de verdediger, die in september tot medio 2029 bijtekende, schittert op het WK.

LEES OOK: 'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Leko prijst Ordonez

Vermits in de wandelgangen ook onder meer Chelsea, Liverpool en PSG worden genoemd als eventuele gegadigden hoopt Club dan nóg meer te vangen voor Ordonez, wiens exit alvast een uitgemaakte zaak lijkt. Zo zou men in Jan Breydel reeds op zoek zijn naar een vervanger voor de 14-voudig international. Om zijn schoenen te vullen staat Sadibou Sané nog altijd bovenaan de Brugse shortlist.

Leko beseft dan ook dat zijn rots in de branding achterin rijp is voor een stap hogerop, zo bleek toen hij tijdens zijn persbabbel gepolst werd naar de toenemende belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities. "Hij heeft in de Champions League al getoond wat hij allemaal in zijn mars heeft. Hij is nog erg jong, maar heeft het potentieel om een grote speler te worden", wist de Kroaat te vertellen.

Jackpot voor Club?

Zelf werd Ordonez, die aanschoof naast zijn trainer, uiteraard eveneens aan de tand gevoeld over zijn toekomstplannen. "Ik ben gefocust op mijn club. Ik concentreer mij op de match van morgen en ga er alles aan doen om mijn team naar de volgende ronde te loodsen", dribbelde hij evenwel diplomatisch rond de vragen. "Ik wil het nu zo goed mogelijk doen en hopelijk genieten van het resultaat."

"Het wordt zwaar, maar we zijn voorbereid. Ik ben erg blij en trots om hier vandaag te zijn. Ik heb er hard voor gewerkt, ook mentaal. Club heeft me geholpen om zover te komen", besluit Ordonez, voor wie men in Westkapelle dus rekent op de absolute jackpot. Hoewel zijn marktwaarde momenteel 'slechts' op 28 miljoen wordt geschat moet het goudhaantje er binnenkort alle records aan diggelen slaan.

Hoeveel zal Ordonez uiteindelijk opleveren?

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

43
43
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

26
26
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

107
107
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

97
97
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

10
10
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

66
66
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

148
148
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

189
189
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

132
132
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

214
214
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

286
286
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

448
448
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

269
269
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

97
97
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

45
45
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

83
83
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

208
208
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

192
192
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

676
676

Meer sportnieuws