RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten schitteren, moet het de Beker van België winnen. Ali Maamar sprak na de nederlaag tegen KRC Genk. Wat mogen de fans verwachten van hun team?
LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'
Anderlecht aan de bak tegen AntwerpAnderlecht heeft nog een goede kans om de top zes te halen. Ze staan vierde en hebben een haalbaar programma. Maar dan moet het niveau wel dringend de hoogte in.
"We zijn Anderlecht en we moeten in de play-offs van 1 komen. We proberen te verbeteren, ook al hebben we momenteel moeite om punten te pakken. Als we beter spelen, komen de punten vanzelf", aldus Maamar aan La Capitale.
Maamar gelooft er nog in
"Het is nog niet voorbij. We weten dat het moeilijk zal worden in Antwerpen, maar we kunnen het. Tot die tijd analyseren we de wedstrijd van zondag en richten we ons vervolgens op deze wedstrijd in Antwerpen", zei de flankverdediger.
Anderlecht verloor in eigen huis met 0-1 van Antwerp. Paars-Wit staat voor een bijzonder moeilijke opgave. Maamar gelooft er nog in. "We zullen donderdag alles doen wat we kunnen om de finale van de Belgische beker te bereiken, net als vorig seizoen", vertelde de speler nog.
Anderlecht staat dus voor een zeer moeilijke taak.
Claudio Reulens