Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de schermen wemelt het ook van de geruchten op de Bosuil, waar alsmaar meer wordt gespeculeerd over de toekomst. Tenslotte zou Paul Gheysens het wel eens voor bekeken kunnen houden.
Hoewel hij de Great Old de dubbel bezorgde is Gheysens tegenwoordig de gebeten hond bij een deel van de achterban, die hem verwijt dat hij de geldkraan heeft dichtgedraaid. Enkelen van hen hopen dan ook dat de eigenaar snel zijn koffers pakt. Gheysens trekt zich naar eigen zeggen weinig aan van die kritiek aan zijn adres.
LEES OOK: Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?
Gheysens outToch valt het niet helemaal uit te sluiten dat hij hun wensenen inwilligt. Tenslotte verkeert de zakenman in vieze papieren met zijn vastgoedimperium Ghelamco, dat de schulden blijft opstapelen. Om die putten op te vullen zag Gheysens zich de afgelopen jaren reeds genoodzaakt om al heel wat bezittingen van de hand te doen.
Zo zou hij nu ook zijn beruchte golfproject in Knokke Heist opgeven, een gerucht dat de vastgoedmagnaat zelf weliswaar met klem ontkent. Toch voedt het de speculatie dat hij plannen koestert om het stamnummer één eveneens in de etalage te zetten. Meer nog: de zoektocht naar een overnemer zou al volop aan de gang zijn.
RAFC te koop
"Met het golfterrein gooit hij zijn grootste Belgische trofee in de strijd, nadat hij het afgelopen jaar al op alle deuren had geklopt op zoek naar extra middelen. Gheysens probeert ook al geruime tijd een koper te vinden voor die andere trofee: de voetbalclub Antwerp", klinkt het namelijk in Gazet van Antwerpen. Wordt vast vervolgd.
Arne Decraene