TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Jupiler Pro League

KRC Genk heeft woensdagavond nog een smaakmakende transfer helemaal afgerond. Hyeon-gyu Oh zette immers alsnog zijn handtekening bij Besiktas en dat levert de Limburgers een fraai bedrag op. Ze vangen 14 miljoen euro voor de Zuid-Koreaan, plus bonussen en tien procent op een eventuele doorverkoop.

Bij Club Brugge lijkt de eerste transfer van volgende zomer nu al vast te liggen. Het lijdt stilaan geen twijfel meer dat Inter gebruik zal maken van de terugkoopoptie van Aleksandar Stankovic. De Servische middenvelder keert zo voor 23 miljoen euro terug naar Milaan.

Yacine Titraoui zal in de zomer wellicht ook een toptransfer gaan maken. De smaakmaker van Charleroi lonkt naar de Premier League en zou daarvoor al een groot Engels makelaarsbureau onder de arm genomen hebben. Vorige zomer zag Sunderland al een bod geweigerd.

Een vervanger zoeken voor Titraoui, dat lijkt een job te gaan worden voor Nicolas Frutos. De Argentijn staat op het punt om aangesteld te worden als sportief directeur op Mambourg, nadat La Louvière zijn nakende vertrek al bevestigde.

Buitenland

Cristiano Ronaldo zou weleens een spraakmakende terugkeer in Europa kunnen maken. De Portugese vedette is niet langer gelukkig bij Al-Nassr omwille van het beleid dat de Saudi's met de club voeren. Een terugkeer naar de heimat bij Sporting CP wordt alvast genoemd als een optie.

Bayern München lijkt op het punt te staan om een mooie slag te slaan. Het slaagt er immers alsnog in om Dayot Upamecano langer aan zich te binden. De Franse verdediger was einde contract en leek lange tijd op vertrekken te staan, maar zou nu toch verlengen tot 2030.

Arthur Vermeeren bleef deze winter uiteindelijk in Marseille, al had hij wel een transfer kunnen maken. Galatasaray toonde interesse, maar paste uiteindelijk toch. Na een videogesprek was trainer Okan Buruk niet overtuigd omdat hij vond dat Vermeeren een te gesloten karakter heeft.

Heeft Genk een goede deal gesloten voor Oh?

Meest recent

Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

0
0
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

46
46
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

61
61
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

237
237
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

73
73
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

331
331
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

200
200
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

431
431
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

119
119
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

505
505
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

89
89
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

310
310
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

269
269
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

557
557
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

827
827
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

926
926
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

361
361
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

312
312
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

697
697
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

363
363
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263

Meer sportnieuws