Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De landskampioen moet er woensdag in zijn slotmatch nog het beste van zien te maken tegen Atalanta. Dat betekent dat Charles De Ketelaere nog eens op de Belgische velden te bewonderen zal zijn.
De Rode Duivel is sinds zijn vertrek bij Club Brugge in 2022 uitgegroeid tot één van de smaakmakers van de Serie A. Bij AC Milan had hij het aanvankelijk nog moeilijk, maar de voorbije jaren ontbolsterde hij bij Atalanta volledig.
LEES OOK: "Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek
Nog één werkpunt voor De KetelaereOok dit seizoen is De Ketelaere weer in uitstekende doen. Vorig weekend was hij nog dé uitblinker in de 4-0-zege tegen Parma, waarbij hij ook een assist gaf. In de Champions League was hij ook al bepalend met twee goals en twee assists in zes wedstrijden.
Toch ziet trainer Raffaele Palladino nog een werkpuntje. "Hij is een belangrijke speler, die op een ongelooflijk hoog niveau acteert, maar nog beter kan", stelt hij bij Het Laatste Nieuws. "Hij kan meer doelpunten maken, dat is wat hij nog mist om volledig door te groeien."
Palladino wil helpen
Als aanvaller mag De Ketelaere inderdaad nog betere statistieken voorleggen. Als dat zou lukken, dan zou de 24-jarige zomaar kunnen doorgroeien naar de wereldtop. Daar wil Palladino hem alvast bij gaan helpen.
"Zijn talent, zijn fysieke en technische kwaliteiten zijn onmiskenbaar, met en zonder bal", strooit hij met lof. "Hij is compleet en een fantastische speler, maar ik moet hem helpen om nog beter te worden."
Jannick Lanckriet